tiberiu

volvo 460 tampon motor

36 posts in this topic

salut, caut un tampon motor pentru un 460 gle motor de 2000.

multumesc. este numarul 46 din poza

post-834-12877877361841_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

AutoKarma sau Meteor au o gramada de piese.Depinde si din ce oras esti,insa amandoua au situ-ri de pe care poti comanda si trimit si prin curier.bafta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

MULTUMESC, AM INCERCAT SI AU NISTE PRETURI CEVA DE SPERIAT AU CERUT IN JUR DE 700 RON ....MA GANDEAM LA UN SH.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tamponul acela unde se afla eu am ceva tampoane de motor de pe un 440 dar ajuta-ma sa il indentific unde se prinde stiu ca sunt 3 tampoane 2 in fata la motor si unul in spate cel din imagine unde este amplasat??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca se refera la cel din spate de la cutie. Daca stau bine sa ma gandesc, mai am si eu tampoane de rezerva ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este cel care se leaga de caroserie acolo in spate la electromotr?? Daca este ala il am eu daca nu este ala nu stiu la care te referi??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tiberiu til pot da la pretul de 150 ron.Il am demontat de pe masina nu este rupt este chiar in stare foarte buna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tiberiu til pot da la pretul de 200 ron.Il am demontat de pe masina nu este rupt este chiar in stare foarte buna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai am o oferta tot pentru acel tampon care veniti primul cu 200 de ron ii avostru de aceea am zis 200 de ron si tie tiberiu si la celalalt de pe okazii.Astept raspunsul tau daca raspunzi u primul fac coletul si l-am trimis daca raspunde celalalt primul il dau lui.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok am inteles la

150 de lei til dau

Lasa-mi datele unde sa il trimit prin nemo si atunci maine il si trimit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

scuze dar nu am cum sa ajung sa fac o poza astazi am facut eu un desen si cam asa arata.nu sunt un maestru al picturii dar sper sa te ajute.

post-834-12877877977059_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

este desenat exact in schema motorului pe care am postat-o la inceput.

multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am si asa ceva dar la mine is in fata acele tampoane cum la tine sunt in spatele cutiei??Interesanta metoda.Hai ca ma uit sa vad daca am si-ti spun daca am si-ti trimit 100% ca am si asa ceva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

si daca ai si tendoanele pe spate stanga si dreapta sa ma anunti.

MULTUMESC

Share this post


Link to post
Share on other sites

sunt piesele care se prind intre puntea din spate si caroserie, au la capete niste bucse care la mine sau cam uzat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaa stiu ce zici barile alea 2 care se prind de caroserie si dupa aia de puntea spate

le am si alea cum sa nu le am.Un fel de antirul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sunt facute din tabla groasa cu un profil in forma de u sau cam asa ceva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nici vorba de asa ceva nu stiu la ce te referi daca nu-mi dai o poza sar putea sa identificam gresit piesele si atunci sa nu-ti trimit de ce ai u nevoie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.