prroga

telecomanda cheie

13 posts in this topic

  Ieri am schimbat bateria la una din chei, pentru ca nu mai reuseam sa deschid usile! M-am cam chinuit sa deschid usile chiar si cu bateria noua! Trebuia cumva sa fac si o resincronizare a cheii?

Share this post


Link to post
Share on other sites

cum te-ai chinuit? ai apasat tare de tot cu degetul pe telecomanda?te doare? :D;D

poate bateriile noi sint vechi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu poate,sigur ca bateriile noi sunt vechi,daca te-ai chinuit!

Share this post


Link to post
Share on other sites

cum te-ai chinuit? ai apasat tare de tot cu degetul pe telecomanda?te doare? :D;D

poate bateriile noi sint vechi

TE-AS BAGA UNDEVA DAR IMI ESTE RUSINE DE VARSTA TA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@prroga: nu-ti iesi din pepeni... asa e el, da "culoare" forumului :)))

Mai ales ca recunoaste ca e habarnist. Mistocareala construieste caracterul. Si in plus, la sfarsit ti-a explicat ca poate chiar sunt vechi bateriile noi... ;)

Peace.

Share this post


Link to post
Share on other sites

prroga:  "TE-AS BAGA UNDEVA DAR IMI ESTE RUSINE DE VARSTA TA!" suna urat, a injuratura, nu ti se pare? si pt ce? nu ca ferraru3333 ar avea nevoie de cineva sa-l apere, dar noi Volvistii ne respectam, mai glumim, dar in niciun caz nu ne injuram mascat sau nu; f urat din partea ta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bateriile astea tip "pastila" se consuma mai repede daca stau pe raft, decat daca chiar alimenteaza ceva.

Bateriile noi chiar pot fi vechi, de fapt, daca ai avut bafta sa le iei de la un magazin in care au petrecut revelionul 1999-2000.

Nu vad nici un challenge intelectual in a intelege asta, si nu vad de ce trebuie sa o iei ca o insulta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poate sunt eu mai ''ingust'' si nu tin la poante si mistocareli! Imi cer scuze daca am suparat pe cineva!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pe mine nu

mai ai timp sa cresti

incearca alte baterii

i-ti dau eu bani pe ele

Share this post


Link to post
Share on other sites

pe mine nu

mai ai timp sa cresti

incearca alte baterii

i-ti dau eu bani pe ele

 

:thumbsup2: :thumbsup2:

Apropo, pe mine m-a cam durut degetul pana am avut timp (a se citi chef) sa merg sa o schimb. Dar acum mi-a trecut si s-a indreptat si degetul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Durerea de deget e una, insa stati sa vedeti cum este cand nu mai merge de loc, deschizi usa cu cheia, incepe masina sa claxoneze si se uita toata parcarea la tine :D

Am desfacut telecomanda in timp record, am scos bateriile (la mine sunt 2 "pastile", una peste alta) le-am frecat un pic in palma dupa care am reusit sa opresc alarma....  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si daca a vrut sa-l bage in pat cu Pamela Anderson?Poate nu am inteles noi ideea!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ai schimbat bateriile?

daca vi la intermediara sa aduci si bonul pt decont

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.