mar33

Angel eyes pe s40 model 2001

8 posts in this topic

Se poate monta..are cineva? ma gandesc ca ar arata super ..si nu e scump..ce ziceti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cat ? Cum ? Unde ? Ai gasit vreo oferta ? Ai ceva poze cu alte masini facute de ei ?

Multzam !

Share this post


Link to post
Share on other sites

setul de 4 pt bmw e cca 250-300 ron,deci ar fi cam 150 ron setul de 2 cerculete ccfl (cele mici pt BMW e46) . eu am vrut sa imi pun dar Midnight Caller m-a speriat ca nu prea se poate demonta geamul farului si deocamdata m-am lasat. dar am pus pe deasupra farurilor 2 cerculete si se vedeau super. daca se risca cineva sa desfaca farurile, sa ne spuna si noua , astora mai nepriceputi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am incercat eu, am fost la cineva care monteaza asa ceva si..................se vede cat se poate de prost. pt pozitie nu sa potrivit nici un kit, unul fiind prea mic iar urmatorul ca dimensiune prea mare. Pt cel oval nu prea se poate face decat la comanda am inteles dar trb sa masori exact, cu arc de cerc si altele. Din pacate nu prea merge.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pentru ala oval EU nu as pune deloc, chiar daca ar merge.  s-ar apropia prea mult de bmw. dar as pune pe alea mici rotunde , de la faza lunga.

zzo ....cum a facut nenea ala sa dea jos geamul fara sa-l sparga ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pentru ala oval EU nu as pune deloc, chiar daca ar merge.  s-ar apropia prea mult de bmw. dar as pune pe alea mici rotunde , de la faza lunga.

zzo ....cum a facut nenea ala sa dea jos geamul fara sa-l sparga ?

Mihai ... daca nu poti da geamul de la far jos vino la mine ca-l dau eu !

Eu mi le-am dat singur jos si le-am pus la loc!

Share this post


Link to post
Share on other sites
:) ms de oferta, dar nu stiu cand ajung prin bucuresti. eu nici nu am incercat sa il dau jos, m-a dezamagit midnight cand mi-a zis ca nu se poate, si mi-a fost lene sa incerc  . dar daca tu zici ca merge...... o testez si pe asta. in cel mai rau caz imi iau geamuri de far noi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

geamul e prins in niste cleme si are un fel de garnitura (cheder) intre geam si far

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now