emi-act

AUTOSCHIMB.RO

12 posts in this topic

fetelor si baietilor, va anunt cu drag, lansarea oficiala a primului site din Romania cu vanzari si variante auto.

autoschimb.ro

ps. rog moderatorii daca am gresit sectiunea sa puna anuntul acolo unde trebuie. l-am gresit din obisnuinta. pe aici stau cel mai des.

cu drag, al vostru emi

Share this post


Link to post
Share on other sites

succes!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, deci este site pt. fete. La o masina mai schimba si un ruj, un fard  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

o mapa, un tampon...(superior) ;)

e gratuit. si aveti posibilitatea de a bifa variante

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu dau masina,da' sa vad fata mai intai! Sa ma explicitez:" autoschimb " - " si pentru fete" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

multam. incercati faza cu schimbul. e tare. e prima platforma de la noi care trimite mail automat la oamenii cu care doresti un posibil schimb.

si daca se poate, dati si voi mai departe.

si sssstttt. sa nu mai spuneti la nimeni.

imi vand R-ul. pe site l-am pus cu 18.900.

pentru cineva de pe forum il las la 15.000. ingrijita exemplar. cu 346 bhp. si cine vrea informatii, putem vb la tel.

multumesc la toti

Share this post


Link to post
Share on other sites

In primul rand felicitari si mult succes pentru site!

Si cum nimic nu s-ar face fara carcotasi ,sau un dialog constructiv in contradictoriu, ceea ce nu este cazul, da-mi voie sa-ti atrag atentia asupra a 2 aspecte:

- am vrut sa vad bordul R-ului, dar nu am putut din cauza banerului cu autoschimb; poate reusesti sa-l faci mai transparent sau sa-l pui pe fundal;

- am vrut sa vad H3-ul, dar pozele sunt prea mici.

Sunt sigur ca vei putea face ceva. Succes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

multumesc. am comunicat deja problema la administratori. multumesc. si intrucat un mesaj la anunturile zilei cu preferential a ajuns la 11 eur pe autovit, va spun in continuare ca la mine e gratis. si poate aveti cum sa dati un mass message pe messengeru vostru.

multumesc mult.

R-ul are vredestein ultrac sessanta de vara 235/40/18 noi noute! si la pachet dunlop sport winter track 225/45/18 tot noi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now