ixenonauto

Xenon Auto Toate modelele

39 posts in this topic

O descoperire recenta !  cu ochelari la far fara lupa xenonul nu deranjeaza deloc ceilalti participanti la trafic ! In curand poze si cu acesti ochelari !

Share this post


Link to post
Share on other sites

un kit h4  bixenon oare merge pe  masina mea volvo 460  ?

daca da la ce pret mai este?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am disponibil pe 6000k Philips la 330 ron  (lunga si scurta xenon)  nu halogen sau alte alea  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ixenonauto: Ai mai fost rugat o data sa specifici ca nu este produs PHILIPS, ci este o copie... hai sa zicem in limbaj frumos si comercial "licenta Philips".

De data asta te rog EU sa specifici asta

Data viitoare nu mai inducem eventualii cumparatori in eroare, ca nu o sa mai aiba ce sa citeasca... Ok ?!

Multam anticipat !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Produsele comercializate de catre tine te rog sa le numesti cum doresti tu ale mele le numesc asa cum sunt  ms si eu !  si rog un admin sa stearga acest topic sa pot incepe altul fara atatea comentarii !!!!!!!!!!!!    Multumesc !

Share this post


Link to post
Share on other sites

    Produsele mele SUNT numite conform provenientei, si anume AFTERMARKET (sub licenta), sau ORIGINALE (in cutia originala VOLVO). Ceea ce vinzi tu nu este ORIGINAL PHILIPS, ci AFTERMARKET cu un abtibild PHILIPS (din categoria masinilor de calcat "BOUSCH", "ZANUZI", "TEFALL" si alte copii celebre al caror nume suna aproape de original)

    Deci... ca tot am inceput aplicarea regulamentului... alegi sa te conformezi rugamintii mele, sau alegi sa vinzi pe alt forum ? Cred ca am fost cat se poate de dipomat pana acum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aleg sa iti vezi te rog de treaba si sa nu incepem sa ne vedem paiul din ochiul celuilalt si sa vedem mai degraba molozul din ochii nostri !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu ai ales varianta asta... Vanzare buna... IN ALTA PARTE ;)

CLOSED.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.