Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

AmaruL

Magazin Online Piese Auto

7 posts in this topic

Buna ziua, va recomand cu incredere un site de vanzari piese auto pentru orice marca de masina la preturi avantajoase si cu o reducere de 50% din manopera daca piesa este montata in service-ul lor, se ofera si garantie pentru piese montate.

Service-ul se situeaza la Adresa: Str. Nicolae Pascu nr.61-63 sector 3, in inciinta BEGA Utilaje [harta de mai jos]

Service-ul detine si o Statie de ITP.

Site web: http://piese-auto-fan.ro

Contact:

              Telefon1: +40723.154.564

              Telefon2: +40731.327.536

              Telefon3: +40786.173.583

              Email1: marian.calinescu@piese-auto-fan.ro

              Email2: george.coltan@piese-auto-fan.ro

harta.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am încercat să trec pe la acel service, pentru reparaÅ£ii la o planetară dar nu v-am găsit nicicum, nici măcar cu navi-ul. Adresa nu e bună.  ;D

Mă interesează ÅŸi oringurile pentru injector de Subaru Forester, 2001, 2.0 L DOHC H4.

post-4113-12877889554019_thumb.jpg

post-4113-12877889554019_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

trebuia sa ne suni aveai un nr de contact mai sus, trimite-mi un mesaj privat cu nr de telefon sa te contacteze un baiat de la vanzari.

O zi placuta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,

Ma poti ajuta si pe mine cu niste preturi peru role(distributie + accesorii)?

Merci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna ziua vlpvlp06, imi poti lasa pe privat un nr de telefon si detaliile despre masina si o sa te contacteze cei de la vanzari.

O zi placuta in continuare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cred ca oringuri pt injectoare sunt cam greu de gasit pt uni .... eu recunosc ca nu pot contactat decat pe email office@ofertapieseauto.ro sau la telefon 0721404411 0769216181 dar toate comenzile noastre sunt rezolvate / reducere pt orice piese auto 20% la www.ofertapieseauto.ro NUMAI PT MEMBRI

Share this post


Link to post
Share on other sites