Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

rand

Vand Volvo V40 2.0T 165cp 2001

5 posts in this topic

Masina este adusa din Germania in 10 octombrie. Este de vanzare ~1 luna, dupa care, daca nu o vand ii platesc taxa si ramane masina mea. Masina cumparata de la privat, super intretinuta, carte service.

Ca si dotari, este tot ce are standard V40 2.0T Comfort (si are destule....)

Piele integral, scaune incalzite, clima automata, DSA, 4 geamuri electrice, oglinzi electrice si incalzite, jante aliaj 16" Volvo (facute de BBS), bordcomputer, 6 airbags, tempomat(pilot automat), inchidere centralizata, plasa separare portbagaj, carlig remorcare original integrat in bara, balustrade plafon, posibilitate set complet roti de iarna noi.

An fabricatie 2001, rulaj 182.250km.

Motorul este EURO3, 1948cmc, 165cp, turbo, consum mic.

Consumabile schimbate recent(anvelope Kleber Hydraxer 205/50/16 din 2006 aproape noi, placute si discuri ~ noi) (azi ii fac schimbul de ulei cu Castrol Magnatec 5W40 + filtru ).

Pret 6990 negociabil.  Tele 0747 142874

Poze... calitatea nu e punctul lor forte... si nici pregatirea masinii nu a fost asa cum merita (dar acuma e aspirata si spalata ;) )

imag5275ff6.th.jpgimag5278ff7.th.jpgimag5280qt0.th.jpg

imag5276pv3.th.jpgimag5277ea7.th.jpg

imag5279tn4.th.jpgimag5281xn0.th.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

banuiesc ca nu te conving sa facem schimb de roti .... :) (sa-ti dau pe 15", tot aliaj orig. volvo, tot cu cauciucuri noi si, evident, o diferenta).

Thanks,

Vlad

Share this post


Link to post
Share on other sites

7000 euro la care se adauga taxa de prima inmatriculare?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu. 6990 euro negociabil la care se adauga sau nu TPI dupa dorinta celui care o cumpara. Stiu ca e ieftin pentru un Volvo, dar asta este. Ma multumesc si cu mai putin.

BiriV Daca nu vand masina in ~1 luna imi ramane mie si imi trebuie roti pe 16''.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masina s-a vandut. Anuntul nu mai este valabil.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.