Midnight Caller

Evitati service-ul "Caprita" de la Piata Domenii !

4 posts in this topic

    Daca stati cumva in zona 1 Mai (actual Ion Mihalache), evitati sa va reparati masina acolo. E vorba de service-ul de vis-a-vis de magazinul Dioda, seful de acolo e un shnapan, care in loc sa curete injectoarele unui amic, nu numai ca nu a facut asta, dar i-a luat aprinderea si i-a pus una proasta, i-a "schimbat filtrele" ca "dom'le, nu putea sa iasa masina mergand prost de la el din service" si i-a facut o factura de 9 milioane pe nimic.

    Am rezolvat doar mergand peste el 5 motociclisti, moment in care s-a schimbat radical situatia, "domnul" Caprita transformandu-se intr-o oitza binevoitoare care a returnat toti banii si si-a cerut scuze "pentru problema provocata de angajatii lui".

    Atat am avut de zis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu il cunosc pe caprita prin intermediul tatalui meu, il cunosc de ani de zile si am auzit lucruri bune cu ani in urma.

spre exemplu, tatalui meu i-a refacut de la a la z un motor de fiat seicento (model 1960) de puteai sa juri ca e nou noutz, si a mers foarte bine si inca mai merge, fara a se fi umblat la el.

dar asta era cu multi ani in urma, acum n-am ce zice, nu stiu, dar e pacat sa aud asa ceva despre el, ma rog service-ul lui.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din pacate povestea este adevarata, daca tot ne stim si de pe motociclism.ro, intreaba-l pe Hellryder de subiectul asta. Ii va trezi amintiri tare neplacute. Poate o face treaba bunapentru cei pe care nu ii poate pacali pentru ca stiu despre ce e vorba, dar pe femei sigur le arde cumva considerandu-le habarniste... Pacat ca nu a fost KALI clienta :D

Dar sa revenim la forumul nostru...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt de aceeasi parere ! Am fost acolo si dl.Caprita  este usor arogant....... Am incercat sa repar cardan la el. Mi-a tinut o "conferinta" care nu ma interesa absolut de loc , si pe urma mi-a zis ca sa-l demontez eu ca sa vada , etc. Dupa mai multe "vizite" a inceput cu niste preturi exorbitante , care nu se justificau de loc ! Am plecat de acolo plin de nervi , promitindu-mi ca nu ma voi mai duce nici daca ar fi ultimul mecanic di lume ! Feriti-va !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now