Sign in to follow this  
Followers 0
claudiu2525

Plec la munte - 8-10 octombrie

13 posts in this topic

Cum spune si titlul,subsemnatul si cu BogdanG,vom pleca la munte cu ale noastre familii,in wekendul 8-10 octombrie,la Nea Stefan  ;D , http://carta.ro/cazare-moeciu/pensiunea-nea-stefan/?f=1

Cine doreste sa vina ,este binevenit,numai ca ,va trebui sa-si faca singur rezervarea,pe numele lui,astfel incat sa nu mai fie nici un fel de probleme.

Se va pleca de vineri dupamiaza (in functie de programul fiecaruia),se poate merge impreuna,sau separat,cum doreste fiecare.

Alte detalii nu cred ca-si mai au rostul,doar ca si pret,este de 80 ron/noapte,si cum spuneam,cine doreste sa vina,isi face rezervare individual :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

  Foarte tare asa...desi n-am participat la nici o intalnire, personal, numai din cate am citit despre nationala si alte intalniri cred ca ma saturam si o lasam balta exact ca tine.

Poate trec sa va salut!

PS: inca n-am familie sa ma alatur voua ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu este obligatoriu sa ai familie ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum spune si titlul,subsemnatul si cu BogdanG,vom pleca la munte cu ale noastre familii,in wekendul 8-10 octombrie,la Nea Stefan  ;D , http://carta.ro/cazare-moeciu/pensiunea-nea-stefan/?f=1

Cine doreste sa vina ,este binevenit,numai ca ,va trebui sa-si faca singur rezervarea,pe numele lui,astfel incat sa nu mai fie nici un fel de probleme.

Se va pleca de vineri dupamiaza (in functie de programul fiecaruia),se poate merge impreuna,sau separat,cum doreste fiecare.

Alte detalii nu cred ca-si mai au rostul,doar ca si pret,este de 80 ron/noapte,si cum spuneam,cine doreste sa vina,isi face rezervare individual :-*

Baiatul a zis foarte clar!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problema este ca la Nea Stefan nu mai au camere in acea perioada, suntem in cautare de alta pensiune.

Fiecare isi face rezervarea pe numele lui.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum a spus si BogdanG,la nea stefan nu mai erau camere suficiente,si am gasit o alta locatie,si anume  http://carta.ro/cazare-moeciu/pensiunea-gradina-raiului/?f=2

,unde deja am rezervat 6 camere.Daca se hotaraste cineva si vrea sa mearga poate sa sune si sa-si rezerve camera.Cei 6 suntem:

1-Claudiu

2-BogdanG

3-Turcu

4-Shpeedy+2 prieteni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mergem mai Adi cum sa nu mergem, poate treci si tu sa ne vezi ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se poate inchide,multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hai bre ...de ce sa il inchizi ?.....Spune'ne si noua cum a fost ?....impresii poze .....egoistule . ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A fost nesperat de bine(imi era frica de vreme),am avut si o ninsoare apoasa  ;D ,locatia super,si cu regretul ca am stat prea putin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0