anita

cine are de vanzare un far?

9 posts in this topic

Salut, tatal meu tocmai si-a luat u volvo s40 2004 model ca cel din 2002 si a lovit masina. Are nevoie de un far dreapta cu sticla clara, fara striatii si cu doua becuri. Mersi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anita, trebuie sa-mi specifici daca vrei cu insertii negre sau cromate... Atentie ca o sa se vada o diferenta intre farul original si asta de 400 si ceva RON !

@Heim: Multumesc pentru recomandari ! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peste 1200 ca vine cu tot cu motoras de reglaj. Daca mai are si Xenon de fabrica... sare de 2000 :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Are Sandro de vanzare la pret bun un set de faruri SH pe negru.

Farurile chinezesti nu merita nici măcar 100 RON bucata, sunt pur È™i simplu execrabile, nu se pupa bine cu tragerul si mai grav este ca nu focalizează bine, oricum fiecare alege in funcÈ›ie de buget .

PS> asta e părerea mea nu daÈ›i cu paru .

Share this post


Link to post
Share on other sites

dar exista si originale dar SH si sint excelente si la pret mai mic ca si after market

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doctore tu nu ai idee cat de enervant este sa schimbi farurile la maÈ™ină È™i să-È›i dea toată lumea flashuri, tu să nu vezi nimic si asta numai pt ca nu focalizează cum trebuie si nu ai ce regla pt ca nu e din cauza înălÈ›imii ci din cauza focalizării proaste .

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu numai 2 semnalizatoare am incercat pe masina (tyc depo)dar le-am facut retur nu dadeu unde dadea hella

am pus inapoi hella care era un pic sters

100%si farurile is asa ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hella. Valeo sunt pt. S60...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now