Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

AndreiM

Magazin online piese auto aftermarket BOSCH

6 posts in this topic

Salut,

E foarte simplu sa comanzi acum piese auto originale BOSCH exact pentru masina ta !

Intrii in catalogul online BOSCH la adresa http://www.bosch-aut...lgRedirect=true

Completezi formularul si aflii ce piese BOSCH se potrivesc cu tipul de masina cautat.

Copiezi codul de comanda si intrii pe BOSCH Auto .

Daca piese nu se afla pe site completezi formularul de contact si vei primii informatii referitoare la pret, livrare si disponibilitate.

Program: Luni-Sambata: 10.00-19.00

Telefon: 0736.438.132 - Vodafone (tarif in retea)

Fax: 034.381.41.38

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serch engine-ul site-ului e cam anapoda. De exemplu, pentru V70 II D5 nu exista motorul D5244T si stiu sigur ca exista piese Bosch. De exemplu, MAF sensor-ul sau injectoarele...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este adevarat cu motorul de cautare , dar au si un numar de telefon foarte util si poti comanda piese fara probleme !

Serch engine-ul site-ului e cam anapoda. De exemplu, pentru V70 II D5 nu exista motorul D5244T si stiu sigur ca exista piese Bosch. De exemplu, MAF sensor-ul sau injectoarele...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte util site-ul si preturi fara concurenta ! De exemplu cea mai ieftina bujie incandescenta marca Swag am gasit-o la 61 lei, iar la bosh auto aceasi bujie este la 55 lei ! La alte magazine tot bujia Swag se gaseste si la pretul de 80 lei, deci va dati seama de adaosurile pe care le au unele magazine !

Si mereu gasim piese si componente de ultima generatie ! :):):)

Numai bine !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte util site-ul si preturi fara concurenta ! De exemplu cea mai ieftina bujie incandescenta marca Swag am gasit-o la 61 lei, iar la bosh auto aceasi bujie este la 55 lei ! La alte magazine tot bujia Swag se gaseste si la pretul de 80 lei, deci va dati seama de adaosurile pe care le au unele magazine !

Si mereu gasim piese si componente de ultima generatie ! :):):)

Numai bine !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!

Nu am nevoie deocamdată, dar, având în vedere că este reputat pentru problemele pe care le creează, vreau să te întreb cât ar costa un FCM pentru maşina de la profil (FC 2, CN 434224). E piesă Bosch. Search-engine-ul zice că nu e disponibil...

Merci anticipat!

Share this post


Link to post
Share on other sites