Sign in to follow this  
Followers 0
muadDib

Condusul cosinusoidal

7 posts in this topic

Cititi si luati aminte  :o

http://www.daciaclub.ro/Condusul-serpuit-page-1-t92793-s0.html

Frateee... nu stiu ce sa mai fac ??? ... Sa ma bucur ca ne-a dat Dumnezeu mai multa minte ca astora ( vorbesc doar de unii dintre ei, ca alti sunt simpatici si pontosi - sau cel putin asa sper - :) ) , sa ma intristez ca o sa ne intalnim cu ei in trafic... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mare e grădina Domnului ÅŸi mulÅ£i proÅŸti au sărit gardul înăuntru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai oameni buni, am citit postul ala si mi-am facut cruci (chiar daca sint ateu), mai sint si alti looseri care-l mai si aproba pe cretinul ala cu mersul serpuit, serpu-i-as eu una...

Cum ne cinta Louis Armstrong  - what a wonderful world...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm....mi-a dat idei omu-h.....ce spuneti daca ne-am apuca sa conducem noi Volverinele in stil veverita...mai sarim peste cate un logan....naa...cred ca doar cativa alesi ,nascuti cu acest talent vom reusi oricum...pt restul sorry :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isuse Cristoase din Nazaret! Eu nu pot sa cred asa ceva! Acum inteleg de ce conduc oamenii astia Dacii.

Era un banc, il spun, sper sa nu va suparati si daca il stiti ignorati-l:

- De la ce vin initialele D.A.C.I.A?

- de la Daca Ai Cap Ia-ti Alta      (masina) (n.r)

Deci sa revin, ... astia care nu au cap.... (sau cu I.Q = nr. de la pantofi) conduc Dacii.

Sa nu ne mai miram, sa facem ochii mari si sa fim atenti.

Imi pare rau, si eu am condus dacie, dar din motive lesne de inteles, (cel putin pe acest site), cum am strans niste banuti, am plecat pana in Germania sa-mi iau masina visata. Puteam foarte bine, de banii aia sa-mi iau Golan ....aaaa pardon Logan. Asta imi dovedeste ca m-am maturizat si ma bucur ca nu mai sunt unul din clubul serpuitorilor!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0