Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

tudosescu.laurentiu

caut urgent chiuloasa si pistoane volvo s 80 2006

7 posts in this topic

am reusit ceea ce nu isi doreste nici un proprietar de volvo. am nevoie de chiuloasa completa, si 5 pistoane pt un s 80, 185 cp motor d 5 tip motor d5244t4 . daca stie cineva unul lovit sau un motor complet va rog help . m-a luat ameteala cand am aflat pretul pieselor noi.sau macar cu sfaturi ajutati-ma ca e belea. multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

ce ai mai facut de data asta, copac?

Share this post


Link to post
Share on other sites

uuuaaa .. Nu prea vad eu sa iti dea cineva doar pistoanele .. Chiulasa hai ca poate gasesti ...

Eu am 4 pistoane de D5 2003 dar de 163 cai .. Ar trebui sa fie la fel Pistoanele

Share this post


Link to post
Share on other sites

am reusit ceea ce nu isi doreste nici un proprietar de volvo. am nevoie de chiuloasa completa, si 5 pistoane pt un s 80, 185 cp motor d 5 tip motor d5244t4 . daca stie cineva unul lovit sau un motor complet va rog help . m-a luat ameteala cand am aflat pretul pieselor noi.sau macar cu sfaturi ajutati-ma ca e belea. multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna ..Daca este inca actual eu am motor d5 185cp euro 4..sunati la nr 0036702402992 sau volvo.hu@freemail.hu

Share this post


Link to post
Share on other sites

cel mai bine iti cauti motor complet si il schimbi. Apoi, cand te linistesti, poate ne dai si noua niste detalii despre patania ta.

Share this post


Link to post
Share on other sites