Sign in to follow this  
Followers 0
opus

Sper sa mai ninga.....850

13 posts in this topic

Asta facem de cand am trecut de la sanie la 244 respectiv 850............;D        http://youtube.com/opus850ch                                       

Share this post


Link to post
Share on other sites

frumos, abia astept sa fac si eu la fel ! Dar cred ca trebuie sa ma duc la munte, in Bucuresti nu prea ninge  :-\

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos! Dar parca cel mai frumos este 244 pt ca "rage" mai misto motorul. Abea astept sa cresc si eu mare si sa am Volvo. Cred ca sunt singurul de pe acest forum care nu are Volvo. :'(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu esti singur, asa ca nu fi trist ! Sa-ti iei un Volvo, o sa ai multe bucurii daca ai putin grija de ea - chiar daca o sa fie mai batranica ! Sa fii sanatos si sa cresti mare - cum ai zis - ca tara are nevoie de contribuabili  :D

Numai bine !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sper sa ti-se implineasca visul............cat despre batrinica......rage saracul dar sa i-l auzi cum face cand un vw din 2007 incerca sa treaca de el.............si incearca, incearca......sa mori de ras nu alta :D.................mai glumim dar sa nu uitam ca VITEZA UCIDE............orice ai conduce...........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sper sa ti-se implineasca visul............cat despre batrinica......rage saracul dar sa i-l auzi cum face cand un vw din 2007 incerca sa treaca de el.............si incearca, incearca......sa mori de ras nu alta :D.................mai glumim dar sa nu uitam ca VITEZA UCIDE............orice ai conduce...........

;D ;D ;D

thx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tractiunea spate se simte altfel.Mai"misto".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Indiscutabil tractiunea spate este mama driftului.........am inceput cu scoda 120, apoi Lada 1500......apoi BMW 1.8 i...seria 3........m-au invatat ca senzatia driftului e placuta....pana la o anumita viteza.......dar de acum doar volvo for life ;D........si cand vreau sa simt senzatia cu adevarat i-l am pe Andras cu batranica..........asteptam zapada............

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baieti, cand treceti la lucruri mai mari?  ;D

de indata ce mi-se aduce fh12le ... dar te asteptam cu 60u pe acol  ;D ;D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sper ca nu v-ati suparat pe mine  ;D Cu S60 fac un drac, ca nu tine frana de mana ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

..........nu suntem noi suparaciosi............................doar ca desi a nins la Targu Mures cat a stat zapada nu prea am avut timp sa organizam o mica adunare..........dar tine inca iarna si adevaratul drift de-abia va urma ::)............vezi si tu ce e cu frana de mana.......stii, la un VOLVO....doare sa nu functioneze ceva........ :-\   

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0