Adriann

Stickere si suporti de numere

   35 votes

  1. 1. (Citeste mai intai primul mesaj!!)Vreau sa cumpar:

    • Suport de numar(fata+spate)
      19
    • Sticker
      12
    • Logo
      4

Please sign in or register to vote in this poll.

58 posts in this topic

Da, exact!

Aia sunt niste tepari, am vorbit si eu cu ei. Pe langa faptul ca iti zic prima data pretul oficial la sfarsitul comenzi aproape ca ti-l dubleaza. Asta a patit un prieten la ei. Si cat despre lacul dat peste "banda reflectorizanta" care e o simpla banda nu-ti da decat cu un fel de lac de unghii si la prima spalare cu jetul sare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cam asa am rezolvat-o, deocamdata e singura si unica incercare de a face ceva in legatura cu acest topic desi se tot vorbeste despre el;

Si pozele;

Cel magnetic pus pe "porcbagaj" nu se ia in calcul, ala e confectionat de AZTEC

Edited by Dinoco

Share this post


Link to post
Share on other sites

Totalul a fost cam in jur de 30 lei, dar daca sunt cantitati, peste 50bucati... aproape ca se injumatateste pretul!

Edited by Dinoco

Share this post


Link to post
Share on other sites

In sfarsit ceva real !

@Dinoco, vreau si eu doi suporti de numere cu alea doi actibilduri cu VOLVO-CLUB.RO, cat ar fi alea ? Ai fi de acord ca pt noi provincialii sa ni-l comanzi, sa-l pui pe posta cu ramburs ? Acuma eu am intrebat in numele celor din provincie, dar zic sa zica si ei,daca sunt de acord. Eu vreau, oricum, daca imi faci aceasta favoare, cu mii de rugaminti desigur :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

In sfarsit ceva real !

@Dinoco, vreau si eu doi suporti de numere cu alea doi actibilduri cu VOLVO-CLUB.RO, cat ar fi alea ? Ai fi de acord ca pt noi provincialii sa ni-l comanzi, sa-l pui pe posta cu ramburs ? Acuma eu am intrebat in numele celor din provincie, dar zic sa zica si ei,daca sunt de acord. Eu vreau, oricum, daca imi faci aceasta favoare, cu mii de rugaminti desigur :D .

@ xaba72...suportii ti-i dau gratis, numai ca suporti tu posta/curierul. E prima oara cand am pus autocolant pe ceva, zic eu ca a iesit ok. Odata cu suporti iti mai dau un abțibild in caz ca nu-ti place cum e vreo unu lipit. Astept Pm cu adresa si maine ii pun la posta/curier

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca mai este valabila oferta vreau si eu Suportii de nr (pereche ) si un sticker !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now