zomby17

VOLVO 360glt LIMITED EDITON

29 posts in this topic

Salutare de curand am achizitionat si eu un volvo 360 glt milionaire edition, cik e a 14 masina din 50 de buc fabricate cu urmatoarele dotari pe care le am pe ea: aer conditionat, scaune incalzite electric, oglinzi si geamuri electrice, piele neagra, etc..... sa nu uitam k masina e din 1988;))

EU as vrea sa pun pe el suspensii sport sport si putin de chip + filtru sport k sa creasca puterea de la 109 cai!!!  Dak ma puteti ajuta cu ceva informatii unde as putea gasi v-as fii foarte recunoscator!

ms mult

post-704-12877845617706_thumb.jpg

post-704-12877845621038_thumb.jpg

post-704-12877845625439_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uaaau !!!  :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut prietene,

Sa stapanesti sanatos masina. Caii se aduna odata cu experienta, desigur, asta nu inseamna ca atunci cand vei avea juma' de secol, vei avea si o masina de ex. 350 CP. Sper ca-i inteles gluma si aluzia cu zambetul pe buze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit printre noi "batrane" , interesanta masina sa o stapanesti sanatos. Ceva poze cu ea??

Share this post


Link to post
Share on other sites

lisa, mesajul era pt zomby17. Nu ceream poze la S80  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te salut,

Scuza-ma, te rog ! Mi-am dat seama putin mai tarziu. Am postat si eu masina si de aceea am facut confuzia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu este nici o problema, se mai si greseste. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu esti chiar la inceput dar scuzele se accepta! ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit,piesa nu gluma,faci concurenta cu Buleala ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

O bijuterie, aÅŸteptăm pozele cu ea. Bine ai venit!

dak va rog imi spune-ti si mie cum sa pun pozele k numa in erori ma tine .......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare de curand am achizitionat si eu un volvo 360 glt milionaire edition, cik e a 14 masina din 50 de buc fabricate cu urmatoarele dotari pe care le am pe ea: aer conditionat, scaune incalzite electric, oglinzi si geamuri electrice, piele neagra, etc..... sa nu uitam k masina e din 1988;))

EU as vrea sa pun pe el suspensii sport sport si putin de chip + filtru sport k sa creasca puterea de la 110 cai!!!  Dak ma puteti ajuta cu ceva informatii unde as putea gasi v-as fii foarte recunoscator!

ms mult

post-704-12877845629541_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super masina, bune dotarile ptr. anul de fabricatie !

Bine ai venit, bine ne-ai gasit si sa ai grija de bijuterie, sa te bucuri de ea cit mai mult !

Te asteptam sa vii la o intalnire cu ea !

Numai bine !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut...referitor la erorile care apar la incarcarea pozelor..........redimensioneaza-ti pozele la 800x600...........cu acdsee de ex si scapi de erori..........bafta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super masina, bune dotarile ptr. anul de fabricatie !

Bine ai venit, bine ne-ai gasit si sa ai grija de bijuterie, sa te bucuri de ea cit mai mult !

Te asteptam sa vii la o intalnire cu ea !

Numai bine !

 

post-704-12877845634478_thumb.jpg

post-704-12877845635634_thumb.jpg

post-704-12877845636828_thumb.jpg

post-704-12877845637786_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut...referitor la erorile care apar la incarcarea pozelor..........redimensioneaza-ti pozele la 800x600...........cu acdsee de ex si scapi de erori..........bafta

Mersi tare mult ptr sfat, acu k am prins pontu am mai atasat niste poze cu masina. ultima poza va fi cu motorul doar k intr-o sapt imi vine filtru sport si o postez atunci sa fie cireasa de pe tort:d

si apropo cand e loc de intalniri sa da-ti un msg plz k as vrea si eu sa particip

Share this post


Link to post
Share on other sites

Duamne-Duamne cum arata !!!  ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Duamne-Duamne cum arata !!!  ::)

  La tara i buna saraca, ptr un student amarat k mine e luxul zilei pe care mi l-am putut permite si atat!! CAT AU TINUT BANII ATATA O SA TINa SI MASINA;))  Ma bucur dak va place:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este f frumoasa si pare intretinuta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am nevoie urgenta de niste suspensii sport pe ea, dak ma poate ajuta cineva cu ceva inf ar fi pont , ptr k in spate sunt cele de fabrica iar in fatza doar telescoapele au fost schimbate deci ......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Midnight Caller ti-a scris asta :"Duamne-Duamne cum arata !!!  Roll Eyes" in sensul bun, adica ii place mult cum arata - la anii ei ! Asta ca am vazut acel raspuns de la tine (cu un iz de scuza - lipsa de bani, etc). Asa ca fii mandru de ea si sa nu umbli p-aici cu capul plecat, ca nu stiu ce se intampla !  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

masina nu mai este de vanzare si ne apucam putin de tuning discret, daca stie cineva ceva magazin de accesorii si piese de tuning ptr model 360 sa da-ti un mesaj plz. Ms mult si astept propuneri desigur ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ceva propuneri de turbo ptr motorul b200f [injectie multipunct], sau b200k[ carburator] le detin pe amandoua in stare de functionare , daca poate cineva sa imi dea mai multe inf, costuri  etc....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now