Guest lisa

Ghicitoare

15 posts in this topic

>> Attila mergand calare,

>>  intalni o apa mare

>> Oparit la c*r, la co*ie,

>>    vrea sa faca el o baie.

>> Cand sa iasa el la mal,

>>    p*la haine, p*la cal...

>> Cine-a fost primu-n Ardeal?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salbaticul nomad Pista rapune civilizatul Valah !

Fiara maghiara distruge civilizatia Europei !

Este revoltator cum un salbatic "Attila" graieste despre invatatorul sau valah.Voi ati petrecut peste 1.000 ani in Europa si tot salbatici ati ramas. Vecinii s-au straduit sa va civilizeze, dar din pacate pentru EI…nu au pe cine. Mai aveti nevoie de inca 1.000 de ani pentru a ajunge la un nivel de civilizatie zis acceptabil…Sper ca descendentii mei, valahii viitorului, sa aibe parte de vecini maghiari care vor fi reusit sa inteleaga ca totusi traiesc in Europa, ca e timpul sa renunte la violente, care sa-si faca din lectura o preocupare zilnica…care sa fi devenit CIVILIZATI. ;D:D;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

wow, ce raspuns !  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

lLa asa raspuns pompos...eu personal n-am reusit sa inteleg un lucru...

    Tu cu cine tii cu rominii sau cu ungurii? ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi duc "veacu" prin Tg Mures,ma intelegi? ;D:D..... ;D....asa k am incercat pe cat posibil sa nu fac "discriminari".... !;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razna sau nu....il intelg daca e din Tg Mures, am avut 7 ani prietena acolo ;D, macar aici sa se poate "descrca".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma gandesc ca incercam sa formam o comunitate VOLVO aici.

Asta presupune pasiune fata de o marca de automobil si putem fi prinsi de acest microb indiferent de nationalitate.

Atat ungurii cat si noi si mai mult ca sigur multe alte neamuri isi au extremistii, xenofobii lor.

Haideti sa ne abtinem de la comentarii care ar putea jigni chiar membrii ai acestui forum.

Propun de asemenea moderatorilor sa nu lase asemenea discutii deschise.

Mai mult ca sigur ele vor degenera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

    L-am lasat deschis tocmai deoarece consider ca suntem destul de maturi mental si psihic cat sa nu ne lasam dusi de vreun "foc" al pasiunii patriotice. Din cate stiu nu toti avem ocazia sa fim "primii la prajitura", ce-o sa facem, o sa-i dam foc "ante-bagatorului" ? :P

    Make love not children ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Mda.

Recunosc din mesaje prietenii care au inteles faptul ca a fost vorba de un banc, gluma, ghicitoare, postat la locul cuvenit, pe care sunt convins ca au auzit-o sau spus-o multi dintre noi, indiferent de REGIUNEA din care fac parte.

Alex, te rog s-o scoti din forum pt. a putea discuta NUMAI despre chestiuni serioase legate de masini.

Chiar, voua cat va consuma masina ? Presiunea in pneuri cat trebuie sa fie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chiar asa sa mi-o scot pe forum ? Mi-e rushinica ;D

De consumat imi papa 3 tzigani la suta de km (folosesc d-aia mai rotofei asha) iar in pneuri am 4 puradei shi-un sfert... iarna fac blatu' ca n-am bani de faruri noi ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos cenzura, jos glazura, nu vrem bani, dolari, valuta, vrem pe Roman sa ne... pupe ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now