Trofin Gabriel

Caut service iasi

3 posts in this topic

Salutare tuturor... Vreau si eu o indrumare spre un service bun in iasi unde as putea sa imi fac geometria rotilor la un volvo v70....

Nu stie nimeni un service in iasi unde pot face asa ceva? am auzit de Granit Restyle Auto ca ar avea aparatura de noua generatie si ma gandeam sa merg acolo... Stie cineva ceva de acest service?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cam greu cu sevice pentru volvo de calitate in Iasi. Pentru duplicarea unei chei cu cip pentru volvo s40 2001 am fost directionat la service -ul de pe Pacurari, probabil, dupa Carefour Era, unde sunt reprezentate si alte marci, Land rover, Mertz...Inca nu am ajuns, deci nu stiu in ce consta dotarea lor.

Un service destul de bine echipat si care poate rezolva o plaja larga de probleme este pe Pacurari, dupa Kaufland, in zona cu benzinaria Petrom pe aceiasi parte. Evident ca sunt si altele dar nu am fost.

Oricum sper sa iti fi rezolvat problema pana acum.

Nu stie nimeni un service in iasi unde pot face asa ceva? am auzit de Granit Restyle Auto ca ar avea aparatura de noua generatie si ma gandeam sa merg acolo... Stie cineva ceva de acest service?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru geometrie roti eu am fost in tatarasi pe langa Oancea. E un service roti din cate am inteles sunt printre cei mai laudati din Iasi, programarea se face telefonic nu dureaza mai mult de o ora, si sunt mereu aglomerati. Pentru detalii: http://www.unilubricants.ro/, iar pretul e parca 85 pentru s40 se regleaza in doua locuri pe puntea spate si intr-un singur loc pe puntea fata. Pentru programari : Constantin Alupoie - operator unghiuri: 0742-592-249.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now