larahau

Presuri interior Volvo S40

8 posts in this topic

Am cumparat zilele trecute un set de covorase din cauciuc originale pentru S40 an 2006 si nu prea se potrivesc cu culoarea din masina, ele sunt un gri deschis(pentru interior bej recomandate) iar eu am crezut ca sunt un gri mai inchis.Daca le doreste cineva le vand la 300Ron si o sa imi comand altele negre.

Daca nu am postat bine aici anuntul rog adminii sa mute unde trebuie acest topic.

Va multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am cumparat zilele trecute un set de covorase din cauciuc originale pentru S40 an 2006 si nu prea se potrivesc cu culoarea din masina, ele sunt un gri deschis(pentru interior bej recomandate) iar eu am crezut ca sunt un gri mai inchis.Daca le doreste cineva le vand la 300Ron si o sa imi comand altele negre.

Daca nu am postat bine aici anuntul rog adminii sa mute unde trebuie acest topic.

Va multumesc.

Nu poti face retur pe ele? Sa le inlocuieste cu unele de mocheta, pe care le vreau eu ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am cumparat zilele trecute un set de covorase din cauciuc originale pentru S40 an 2006 si nu prea se potrivesc cu culoarea din masina, ele sunt un gri deschis(pentru interior bej recomandate) iar eu am crezut ca sunt un gri mai inchis.Daca le doreste cineva le vand la 300Ron si o sa imi comand altele negre.

Daca nu am postat bine aici anuntul rog adminii sa mute unde trebuie acest topic.

Va multumesc.

era topicul cu vanzari diverse

decat sa cumperi din alea originale mai bine ti cauti o carpeta ceva si o decupezi dupa forma lor originala.apoi dai si gaurile necesare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu poti face retur pe ele? Sa le inlocuieste cu unele de mocheta, pe care le vreau eu ;D

din pacate cele de mocheta nu prea s bune vara pt ca este ff mult praf si patrund in ele si se imbacsesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu aveam/si am de mocheta.Si acum le-am luat pe astea de cauciuc,is foarte ok se asaza perfect doar ca nu prea imi place culoarea,eu am gri inchis in masina si ele sunt un gri deschis, mai mult pentru interioare bej...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu aveam/si am de mocheta.Si acum le-am luat pe astea de cauciuc,is foarte ok se asaza perfect doar ca nu prea imi place culoarea,eu am gri inchis in masina si ele sunt un gri deschis, mai mult pentru interioare bej...

sa si faca treaba...da o ncolo de coloare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca poti, ia sa pui o poza cu ele :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

iata si pozele cam tarziu dar am fost plecat si nu am avut cum sa le pun mai devreme:

post-1859-0-82034200-1304800912_thumb.jp post-1859-0-85894300-1304800934_thumb.jp post-1859-0-70806400-1304800961_thumb.jp post-1859-0-68343800-1304800987_thumb.jp

post-1859-0-69150700-1304801026_thumb.jp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now