Sign in to follow this  
Followers 0
mod97

Mecanic Volvo Timisoara

5 posts in this topic

Buna, de curand am cumparat un Volvo V50, 1.6 diesel, 2006, 80 kw si as vrea sa aflu daca stie cineva un service sau mecanic bun care sa se priceapa la volvo pt ca vreau sa imi fac diferite operati la el in special verificare si eventual completare lichid dpf .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am cautat acolo dar nu am gasit pe nimeni din Timisoara care sa se ocupe de Volvo.....chiar nu stiu nimeni pe cineva din Timisoara care sa fie priceput la Volvo (mecanica, umplere aditiv dpf, tester etc) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare din nou, din pacate dupa atata timp tot nu am gasit in Timisoara un mecanic dedicat Volvo (cineva care se priceape si cunoaste bine marca Volvo), ma refer ceva de genul cum gasesti pentru BMW, VW, Mercedes, etc.....asta este daca am luat masina exclusivista :).....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut, Teste electronice, si clime, reparatii, daca vrei si mecanica. Tel. Laurentiu 0765057959, pe Calea Buziasului, de DPF nu stiu daca face, e fan Volvo si fost proprietar de Volvo, suna si intreaba-l spune ca de pe forum ai nr. lui. Bafta si cand vrei poate ne si vedem V50-urile ca nu am mai apucat.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0