Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

cosmin_moto

Vand Volvo 850 2.0 T5

8 posts in this topic

Vand Volvo 850 2.0 turbo 211 cai 20 valve, an fabricatie 1995. Masina este in perfecta stare, singurul propietar, consum mixt 9.5-10L %, are ABS, dublu climatronic, computer de bord, airbaguri, semi-piele, scaune incalzite, 4 geamuri electrice, oglinzi electrice incalzite, mahon, volan piele, jante aliaj, proiectoare, inchidere centralizata + alarma si altele, are 155.000 km reali, recent au fost schimbate uleiul, filtre de ulei, polen si aer, placuta frana fata spate, distributia, ITP valabil pana in 2012. Accept orice test. Pret 3200 euro negociabil. Se poate vedea oricand in Bucuresti (Berceni). Alte detelii la 0722.307.453 sau cosmin.cristici@yahoo.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,

Frumoasa masina, si pare bine intretinuta. Am cateva intrebari:

1. Te-ar interesa un schimb cu un Saab 93 2.0T Coupe 1998 plus o mica diferenta din partea ta?

2. Computerul de ABS e OK? Sau are problema clasica cu lipiturile la rece?

3. Cam ce consum scoate (Bucuresti si afara)? Am avut V70 B5254T si era cam insetat, de asta intreb.

4. Ce probleme are (daca are), ce i-ar mai trebui facut?

Chiar imi place masina, poate aranjam ceva :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,

Frumoasa masina, si pare bine intretinuta. Am cateva intrebari:

1. Te-ar interesa un schimb cu un Saab 93 2.0T Coupe 1998 plus o mica diferenta din partea ta?

2. Computerul de ABS e OK? Sau are problema clasica cu lipiturile la rece?

3. Cam ce consum scoate (Bucuresti si afara)? Am avut V70 B5254T si era cam insetat, de asta intreb.

4. Ce probleme are (daca are), ce i-ar mai trebui facut?

Chiar imi place masina, poate aranjam ceva :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.