Erard

Masina mea

11 posts in this topic

Ai o masina frumoasa, sa te bucuri de ea ! Eu am remarcat in mod deosebit CURATENIA de sub capota - mai rar asa ceva in Romania asta, unde praful si noroiul iti intra pina si in cel mai adinc loc  ! :D

P.s. Ce trebuie sa-i soptesc mosului sa-mi faca si mie asa cadou de craciun ? Oricum, trebuie sa-l rog in olandeza, ca daca-i spun in romaneste poate-mi aduce un logan (nici de breloc nu e bun)  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu sunt bolnav cu curatenia si masina arata bine pe din afara si inauntru mi am zis acum sa vedem motorul  ;D si e pe placul meu am zis bine hai sa semnam actele. Mai ales ca e si vopseua originala cate va zgarieturi pe bara fata de la parcari nu de de mine facute  ;D in rest e impecabila , motorul e curat si din cauza ca noi nu prea avem multe drumuri de tara si chiar daca sunt sunt nivelate asa ca fara noroi si praf, pe aici este putina verdeata prin orase si pamant gol sa se faca praf .

Share this post


Link to post
Share on other sites

:notworthy: pentru cat de curat e motorasul vere !!!

PS: ma scuzatzi, ma duc sa-mi scutur chilotzii de praf...  :toothy1:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa o stapanesti sanatos.e belea masinuta.O inmatriculezi sau mergi cu numere de nl?eu unu merg cu nr de spania,ca sa moara Tariceanu  :toothy9:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mersi mersi

Nu si eu merg asa cu ea  ;D cu numere de Olanda in Olanda [aici locuiesc] ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca este primul S40 rosu pe care il vad. Foarte frumoasa masina. Se vede ca o iubesti, pentru ca arata impecabil ;). Sper ca intr-o buna zi sa am si eu una asemanatoare. Cred ca sunt singurul de pe acest forum care nu are masina. Poate voi avea chiar maine daca voi castiga la loto :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

    Super.... e mai curataa decat un Citroen de-a lui Tariceanu:))

      Sa o stapanesti sanatos.     

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mersi baieti ,da e super masina are un motor de minune , singurul lucru care ma deranjeaza e cam un pic zgomotoasa la gropi , culmea de abia am facut o revizie generala la volvo si am accentuat aceste puncte sa se uite la ele mai detaliat ,au zis ca nu au gasit absolut nimic ,bucsi,bielete,etc etc au zis ca totul e in regula doar ca trebui sa schimb placutele de frana,

O sa ajung in tara luna viitoare pe 13 si din pacate nu o sa vin cu bijuteria mea ,prea multi km de parcurs singur , si traficul ala din buc ma omoara.

Daca aveti nevoie de ceva din olanda da ti un semn , poate ne vedem la o bere fara masina ca oricum nu conduc ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now