Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

artudor

vand piese SH volvo V50

16 posts in this topic

salut, am pt vanzare scaune piele cu incalzire, cel de la sofer cu 3 pozitii de memorare, culoare gri, plafon, rezervor complet, usi, volan cu cruise control si airbag o.k., bara spate si alte maruntisuri .....toate rezultate din dezmembrarea unui V50, 2005, 2.0D, 136CP. tel: 0744476224. livrarea prin curierat cu plara ramburs sau la arad.

Pune si ceva preturi,infomative macar!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,

ma intereseaza si pe mine de la V50 ,

-lampile pentru numar;

-un suport pentru capacul de la motor(un con de cauciuc de fixare), daca ar fi compatibile cu V50/2008/2.0D-facelift

Cat este scaunul soferului ?

Jenti ai ceva?

salut, am pt vanzare scaune piele cu incalzire, cel de la sofer cu 3 pozitii de memorare, culoare gri, plafon, rezervor complet, usi, volan cu cruise control si airbag o.k., bara spate si alte maruntisuri .....toate rezultate din dezmembrarea unui V50, 2005, 2.0D, 136CP. tel: 0744476224. livrarea prin curierat cu plara ramburs sau la arad.

Pune si ceva preturi,infomative macar!

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut,

conul de cauciuc de la capacul de motor nu il am, nici capacul;

lampile de la nr din spate le am, doar lampile te intere sau si capacele cu care sunt acoperite;

scaunul soferului e cu airbagul lateral sarit, dar se poate coase si e cu 3 pozitii pt memorare. Daca nu ai la fel nu ai ce face cu el pt ca nu il poti regla. Face 100 euro(200 toate 4 cu tot cu cotiera)

am 3 jenti in 10 spitze. Sincer m-ar interesa si pe mine sa-mi mai cumpar una la fel. Dar daca ne intelegem poate ti le vand tie.

vorbim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esti in Arad ? Masina e in Arad ? Unde ca vreau sa vin sa o vad ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

scaunul nu ma intereseaza decat complet.

lampile care imi trebuie sunt cele din poza atasata.(cu tot cu capace)

merci

post-2782-0-73571000-1311361750_thumb.jp

salut,

conul de cauciuc de la capacul de motor nu il am, nici capacul;

lampile de la nr din spate le am, doar lampile te intere sau si capacele cu care sunt acoperite;

scaunul soferului e cu airbagul lateral sarit, dar se poate coase si e cu 3 pozitii pt memorare. Daca nu ai la fel nu ai ce face cu el pt ca nu il poti regla. Face 100 euro(200 toate 4 cu tot cu cotiera)

am 3 jenti in 10 spitze. Sincer m-ar interesa si pe mine sa-mi mai cumpar una la fel. Dar daca ne intelegem poate ti le vand tie.

vorbim

Share this post


Link to post
Share on other sites

da sunt din arad, dar nu ai ce masina sa vezi pt ca numai piese din ea mai am. stau in Gai.

sunama daca te intere ceva sa vezi daca am, ca sa nu faci un drum degeaba

Share this post


Link to post
Share on other sites

iti trebuie lampile cu tot cu ornament? sau fara?

Share this post


Link to post
Share on other sites

am dat usa de la portbagaj cu tot, era putin indoita.

vezi ca lampile nu-s asa de scumpe, vreo 70 ron pe bucata noi.

nici nu merita sa o dezcomplectez.

capacelul de la maneta de frana nu cred ca se poate scoate separat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,m-ar interesa si pe mine partea metalică (cea din aluminiu)de la consola centrală,fără butoane,dacă nu e zgiriata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e putin zgariata, cei care au dat-o jos nu prea au avut grija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut, m-ar interesa centurile de siguranta pentru locurile din fata, de fapt elementul pirotehnic care la masina mea a fost declansat.

Daca le ai spune-mi un pret .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut, m-ar interesa centurile de siguranta pentru locurile din fata, de fapt elementul pirotehnic care la masina mea a fost declansat.

Daca le ai spune-mi un pret .

Share this post


Link to post
Share on other sites