cornel.gherghe

cam devreme

7 posts in this topic

as vrea sa va spun mai multe despre mine, dar deocamdata tre sa tac pt ca desi am masina de la inceputul lui dec 07 si-mi place mult, nu am inca permis spre rusinea mea. O sa fie cam greu sa incep pe V40 sa conduc dar cred ca sunt cu capul pe umeri si ma voi descurca. Permisul, sigur pana la 31.01, sau in funcÅ£ie de cum organizează comuniÅŸtii ăÅŸtia examinările. Mai vorbim. Deocamdată sunt la stadiul în care aÅŸ vrea sa ÅŸtiu cât mai multe.

MaÅŸina: Volvo V40, 1,9 diesel, martie 2001, culoare argintiu sau gri, mă rog...

            148 000 km, adusă în Å£ară 29.10.2007

Sa fiÅ£i sanatoÅŸi ÅŸi deÅŸtepÅ£i, iar noul an sa va aduca bucurii ÅŸi împliniri !

Mai vorbim !  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit ! Sa te bucuri cit mai mult de bijuteria ta si sa ai grija de ea - ca sa aiba si ea grija de tine  :iroc:

Bafta la examen  !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit printe noi, bafta la examen. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu iti urez bun venit si sper sa te simti bine alaturi de noi pe forum  :hello:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit!!! Speram sa vii cu mashina la urmatoarea intalnire, deci, BAFTA LA EXAMEN!!! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

.....militienilor,Un sfat! Vizibilitatea in spate e cam mica,binenteles pina te obisnuesti si simti masina.BAFTA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now