Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

BiriV

Cumpar spoiler lip pentru S40 phase II

13 posts in this topic

Dupa cum spune si titlul sunt FOARTE interesat sa cumpar prelungirea de sub bara fata (lip spoiler) pentru S40 Phase II.

O puteti vedea in poza atasata.

Ofer pret foarte bun.

Thanks,

Vlad.

s40_my03_04.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

cine are sau poate face rost sa scrie si pretul sa stie si restul muritorilor act e minunatia

Share this post


Link to post
Share on other sites

700RON TVA inclus  :toothy1:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ba esti nesimtit ? :D    pai cu preturi d-asta vi tu la noi ?

taie un zero si il iau

sau ai vrut in cel mai rau caz sa zici 70 de euro ? -  incluzand tva, transport la usa si lustruiere :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prietene de ce folosesti asemenea limbaj?nu iti convine nu il iei corect ??? RESPECTA SA FII RESPECTAT!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heeeei! Omule ia-o mai incet cu limbajul asta. Nimeni nu te obliga sa cumperi. Ba chiar te rugam cu totii sa ne informezi cine vinde la 70 de euro produsul respectiv. Se pare ca esti bine informat si greu de pacalit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stati linistit, nu sunt suparat pe el, mai ales ca si-a luat un kit de ambreiaj degeaba... nu-i asa Mihaitza ? ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alex, la S40 meu din 2000 pot sa-i montez acel spoiler??? Arata bine,ar merita banutii....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut ALINE! :-* Ceea ce-ti doresti se poate indeplini...Spoilerul ala face toti banii!  ;)

Schimba mult look-ul masinii, insa trebuie sa fii foarte atent la parcari (scade garda la sol si spolierul se "imprieteneste" repede cu bordurile) ;D;D;D

Poti sa-l cumperi on-line...dar mai bine ia legatura cu Alex...(oricum, stii si tu link-urile... ;D;D;D)

All the best! :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut

Daca vrei, am eu un Volvo de Vanzare, sun S40, 1.9TDI exact cu acel spoiler.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa stii ca e frumos acel spoiler. Schimba radical imaginea masini, dar sincer eu nu te-as sfatuii sa il pui.

Exact cum ti-a mai zis cineva " modifica garda la sol " si vorba aia " orice piatra e a ta ".

Apoi, cand e sa parchezi " lasi masina cu curu in strada " de frica sa nu dai cu " fustiza " de bordura.

Oricum e scump si apoi, cauta mai bine unu Second Hand. Te duci la cineva care lipeste " in plastic " si e OK.

Ii dai putina vopseau si" ai fustiza noua la masina "

Pa Pa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut avx, salut nicu13...Multumesc de sfaturi. Raman la ideea de a-mi cumpara o "fustita" noua la masina...va trebui sa fiu mai atent la parcari si la gropile din drum...si masinuta mea, ca orice femeie frumoasa isi doreste din cand in cand cate o bijuterie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu mi l-am comandat la Alex, nou. Daca tot am cautat de am inebunit dupa el si nu l-am gasit. Evident ca dupa ce l-am comandat nou trebuia sa apara cineva cu el :):) (vezi nicu). Deci, luati-l pe al lui nicu daca il da, eu l-as lua da' nu mai am ce sa fac cu el :(.

Bafta!

Share this post


Link to post
Share on other sites