Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

2 posts in this topic

Reducere de 20 DE LEI pentru userii VOLVO-CLUB.

BONUS Sticker cu "VOLVO CLUB" pe luneta.

Montam Folie Auto Autorizata R.A.R. Mai jos gasiti preturi pentru folia Llumar LA:

- Laterale Spate + Luneta - 280 de Lei (in loc de 300)

- Laterale Spate Duble (SUV sau break) + Luneta - 380 de Lei (in loc de 400)

- Laterale Fata - 100 de Lei.(in loc de 120)

Avantaje:

- protectie impotriva razelor UV care sunt daunatoare pielii dumneavoastra dar si interiorului masinii.

- protectie impotriva razelor infrarosii care genereaza caldura din masina.

- mai multa protectie in caz de accident (cioburile nu patrund in habitaclu) si in caz de efractie (se sparge mai greu geamul masinii)

- Confort sporit, si nu in ultimul rand un design modern.

Atelierul este autorizat RAR, si folia la fel. Este neaparat necesar sa fie autorizat si atelierul de catre RAR, nu doar folia, pentru a nu avea probleme cu Politia Rutiera. Ne gasiti in Sectorul 6, pe langa intersectia 13 Septembrie cu Drumul Sarii, Antiaeriana si Ghencea, mai exact pe strada Ion Nonna Otescu, la numarul 9. Va garantam ca veti fi multumiti de calitatea lucrarii, oferim montaj profesional, cu scule Made in USA, si oferim garantie pana la 12 ani in functie de modelul si marca foliei.

Va mai putem oferii si alte servicii: Inscriptionare Oglinzi - 30 de lei, Polish Faruri - 100 de lei, Stickere, Colantari, Folie Stopuri si Faruri, Folie de Carbon, Xenoane (www.XenonLight.ro), Leduri, DRL, Proiectoare cu Lupa, Angeleyes, etc.

Puteti face programarea pe site, la telefon, sau pe messenger, iar montajul foliei auto dureaza aproximativ 2 ore, in functie de masina.

Persoana de contact: Timotei Alfred

Tel: 0737.225.477

Site: www.SolarTuning.ro

ID: solar_tuning_romania@yahoo.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna,

Ce ne poti spune despre folia Lumar versus foliile 3M sau alte marci ? Eu as vrea sa-mi pun folie, dar mi-e greu sa ma hotarasc asupra marcii si intensitatii.

Share this post


Link to post
Share on other sites