adicluj

Inchidere centralizata

40 posts in this topic

Monteaza le si da ne un feed back! Succes!

Share this post


Link to post
Share on other sites

De azi sunt din nou automatizat...super merg usile....multumiri si recomand pe oricine pentru piese........ionut_lup aici pe forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

un pret?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut. Ma ajuta cineva sa iau legatura cu Ionut_lup? Am incercat sa trimit un PM dar imi dau urmatoarea eroare: "You must either choose a member from your address book or enter their name in the appropriate field fully". Multumesc anticipat.

LE: L-am gasit, e ionutz_lup :P

Edited by adicluj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomana, eu zic sa te rogi pt sanatatea lui Ionutz pt ca are preturi mici mici mici . :D

Edited by Bogdan G

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogdane vezi sa nu l deochi! :) Eu cred ca asa e normal sa fie pentru un sh dezmembrat. Nu cum vand anumiti domni (unul incepe cu c si se termina cu istianv) si care vor mai multi bani decat costa o piesa noua.

P.S. La rugaciune poti sa ma bagi si pe mine ca ti am vandut pontul! :)

Edited by jrazvy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca glumesti, de la 850E cat costa 3 incuietori NOI pana la 115E SH este cale lunga rau de tot, de obicei o piesa SH nu este de 8 ori mai ieftina, hai sa fim seriosi .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poate avea promotie: 3 la pret de 1. Ce zici de asta? :)

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai mult ca sigur ai dreptate, a fost o promotie . :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu am luat de la Ionut si are preturi bunicele. Am ajuns saptamana trecuta prin Falticeni si m am oprit la el sa iau niste repere. Mi s a parut de treaba si serios. Chiar trimitea motorasele si am intrebat de pret. Costin poate confirma sau infirma. M am mai vazut cu cineva din zona dar e departe ca si seriozitate. Poate ar fi o idee ca cei ce vand pe bursa sa primeasca note pozitive sau negative de la cumparatori. Ca sa nu ne trezim ca facem comenzi la posta si in poza e una si primesti un ciuruc. Asta daca si administratorii cred ca e benefic si nu considera ideea deplasata.

Si referitor la piesele SH imi mentin parerea ca un pret corect se invarte pe la 25%. Cel putin la Volvo care are aceleasi piese la 200% fata de Ford. Si la care reprezentantele noastre mai adauga 50 %. Si oricum sunt masini mai vechi cu peste 170.000km. Ionut mi a si spus chestia asta. Ca trebuie sa fim si noi clientii multumiti si ca e posibil sa cada si piesele sh ca nu sunt noi. De exemplu un singur motoras il dadea la 50 euro. Iar trei 500lei. Mi se pare OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare. Oare ma poate ajuta cineva cu o adresa de mail sau un nr de telefon al domnului Ionut? Am trimis de cateva saptamani un PM dar inca nu am primit niciun raspuns. Multumesc anticipat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ceau :smile: Mi s-a blocat usa fata dreapta.nu se poate deschide nici din interior.trag de clapeta, iese tija, dar usa ramane blocata(in faza a 2-a).Cum dau fata usii jos cu usa inchisa? :-/ dupa deschiderea din telecomanda mai intervine un click dubios, in dreptul usii cu pricina.

Edited by raiden23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vezi ca este un topic facut pentru usa spate cauta putin pe forum si o sa il gasesti iti explica foarte ok cum poti demonta usa oricum ai doar 2 suruburi la maner prima data scoti de sub maner acea chestie de plastic ridici in sus de maner e prins in cleme ai nevoie de putina forta dupa care ai sa vezi suruburile le desfaci si surprize ai ramas doar cu clemele de la usa toata usa e prinsa in cleme ai o clema mai speciala sus la boxa ai grija sa nu o rupi

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now