Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

SorinCurteanu

Cumpar S40

8 posts in this topic

Ma intereseaza un S40 cu maxim 4 ani vechime (2007), diesel, motor 1.6 - 2.0, cu ceva optiuni... jante aliaj, clima, comenzi volan, pilot automat, 10 airbag-uri... eventual ar putea sa aibe si interior din piele, navigatie, etc.

Cel mai important este sa fie ingrijita, sa nu aibe peste 150.000 km, sa nu fie avariata sau cu defecte majore.

Astept ofertele dvs. impreuna cu poze (neaparat) aici sau la telefon 0736.655.015 (Sorin).

Multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pretul maxim care sa fie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

multumesc frumos pentru oferta daniel, masina e super :)

dar din pacate criteriile mele sunt batute in cuie...

pret aproximativ la ceea ce caut este 8000-8500 euro.

eu inteleg ca fiecare tine intr-un fel sau altul la masina sa si nu vrea sa coboare pretul,

dar daca suntem obiectivi si realisti, cam asta e pretul la ceea ce caut eu.

astept in continuare ofertele voastre.

Multumesc,

Sorin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu stiu daca mai e valabil, poate merita incercat. E din 2005, nu 2007 (dar cum zicea cineva mai sus e un avantaj ca nu are DPF), dar are doar 90.000 km.

Share this post


Link to post
Share on other sites

neata oameni buni...am nevoie de ajutorul vostru sa intru cu brio in clubul vostru....

am gasit un volvoS40 din 11/2009 ,90mii km , 1.6TDi, 110 CP, navigatie cu DVD , 2 x climatronic, interior piele gri, scaune incalzite cu memorie, jante aliaj 17", bi-xenon etc...gen full options pe care vreau sa-l cumpar iar nenea nu vrea sa-l lase mai jos de 11400e...e ok pretul ??? asta e o incercare , a2a ar fi : daca ma inteleg la pret cu el as vrea sa verific masina...la ce tre sa ma uit sa nu am surprize intr-o perioada scurta de la achizitionalea masinii?

eu sper sa ma inteleg la pret si sa o pot cumpara ca-mi place masina mult , acum sper ca pana duminica seara cand a spus omul ca mai vb la tel sa n-o vanda si sa-mi accepte pretul mie sa ma mandresc si eu cu volvo-ul meu :P

merci anticipat de ajutor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut kta! Lasand la o parte aspect estetic, tren rulare, directie, fa-i neaparat o diagnoza!!! La rugamintea unui prieten, am vazut impreuna 2 xc-uri 90 zilele astea. Estetic aratau impecabil insa dupa ce am "pus" Dice-ul pe ele, mare mi-a fost mirarea sa constat ca masinile erau "manarite" la km si erau pline de erori. Ia legatura cu Bogdan G de pe forum, stabiliti o intalnire si fa-i o diagnoza cap-coada masinii!

In Romania zilelor noastre, acest lucru este ESENTIAL! ;D

Bafta si sa auzim de BINE!

Share this post


Link to post
Share on other sites