Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Midnight Caller

Lichidare de stoc la diverse piese !

16 posts in this topic

Ca urmare a unor comenzi date de diversi clienti "seriosi", am ramas prin debara cu chestiile de mai jos. Preturile sunt finale si includ TVA, insa va rog daca aveti nevoie de ceva, dati-mi un PM sa le cautam !!!

post-3-0-31813500-1315896850_thumb.jpg

post-3-0-31813500-1315896850_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,

As vrea si eu un capac de oglinda dreapta S40 II (2005). Preferabil ar fi negru. Cum ne putem vedea sa il iau?

Merci

Share this post


Link to post
Share on other sites

S-a dat una bucata capac dreapta... Mai raman celelalte...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din toata lista se gaseste ceva pentru 850?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai ar fi un cablu de acceleratie, un tampon motor superior (cel rotund) si inca unul pe care vine bratul de la tamponul precedent (cel de sub grila de ventilatie de la parbriz), si ceva cuzineti de vilbrochen...

Cheder pentru o trapa este?

Share this post


Link to post
Share on other sites

30RON, dar trebuie sa folosesti clema de la al tau, pt. ca cea de pe el s-a rupt cand l-am scos de pe fosta mea masina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din cate stiu da, este acelasi filet la baia de ulei... Cand a fost comandat, a fost comandat pt. un 850/S70/S40...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Excelenta,

Se aduna de o distributie la S60 2.0T MY2005?

Best,

H

Share this post


Link to post
Share on other sites

Respectabile, din pacate nu... Daca vrei, trimite-mi PM si ma scarpin de o oferta, sa nu poluam pe-aici !

Saru'mana !

Share this post


Link to post
Share on other sites

aparatoare noroi dreapta cod 30809617 poti sa imi trimiti si mie o poza sa vad daca este ceea ce imi trebuie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arunca un ochi aici. Este vorba de piesa nr. 5, din kitul de mudflap-uri pana in anul de fabricatie 2000. Din cate vad masina ta e 2003, deci s-ar putea sa nu se potriveasca (sa fie mai scurta)

Adresa de unde e poza : http://www.volvopartswebstore.com/showAssembly.aspx?ukey_product=1126304&ukey_assembly=234279

GR-77493.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Setul de reparatie ptr cilindrul de ambreaj il iau eu daca potriveste laV40 1600 1988.Am nevoie si de capacele din spatele farurilor-bifocale-cat costa(capacele)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

V40 din 1988 nu exista :) Din 1998 da, si kitul este ok pt. masina ta. Ti-l pot trimite prin curierat, dar o sa te coste inca o data pe atat doar transportul (in jur de 30RON).

Capacele din spatele farurilor bifocale sunt in jur de 65RON bucata...

Share this post


Link to post
Share on other sites