cipilika

Piese Volvo Iasi S40,V40,V50,S60,V70,S80, XC90 0757051090

2,080 posts in this topic

Ceau.

Ma intereseaza farul,cum pot sa fiu sigur ca se potrveste?pot sa verific vreo serie ceva?As vrea sa-l iau fara motoras pe cel din dreapta.

Cum procedam cu plata?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ceau.

Ma intereseaza farul,cum pot sa fiu sigur ca se potrveste?pot sa verific vreo serie ceva?As vrea sa-l iau fara motoras pe cel din dreapta.

Cum procedam cu plata?

daca nu esti din iasi - livrarea se va face prin fancourier cu plata ramburs(vei plati cand va ajunge la tine) daca mi-ai zis ca-i varianta de far cu sticla clara pentru anul 2001 nu are cum sa nu se potriveasca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca nu esti din iasi - livrarea se va face prin fancourier cu plata ramburs(vei plati cand va ajunge la tine) daca mi-ai zis ca-i varianta de far cu sticla clara pentru anul 2001 nu are cum sa nu se potriveasca.

Salut.

Pentru farul de sticla,clar,din dreapta,trimit o poza poate poti sa-ti dai seama dupa serie daca e ok,nu de alta da as vrea sa fiu cat mai sigur ca potriveste.

si mai am o problema:am nevoie de doua bielete spate(la fiecare roata),sa-mi spui daca le ai si sunt in stare buna cat costa,pun o poza si cu ele,sunt cele insemnate cu galben.

Merci.

post-422-0-84309600-1318184503_thumb.jpg

post-422-0-12082600-1318184672_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut.

Pentru farul de sticla,clar,din dreapta,trimit o poza poate poti sa-ti dai seama dupa serie daca e ok,nu de alta da as vrea sa fiu cat mai sigur ca potriveste.

si mai am o problema:am nevoie de doua bielete spate(la fiecare roata),sa-mi spui daca le ai si sunt in stare buna cat costa,pun o poza si cu ele,sunt cele insemnate cu galben.

Merci.

salut...am si bielele acelea. spumi Spune-mi exact motorizarea si anul de fabricatie. dar te rog sa ma suni pe mobil pt ca sunt mai mult prin parcul de masini si nu am cum sa verific pe forum. 0757 051 090 ciprian

Edited by HEIMÐALLR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jante de tabla, cu cate prezoane, pe ce diametru si un pret.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jante de tabla, cu cate prezoane, pe ce diametru si un pret.

nu am asa ceva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai vreun diesel?

O bara fata de s/v40 model pana in 2000 poti aduce?pe negru.Daca da care ar fi pretul .

Share this post


Link to post
Share on other sites

motor de diesel numai am ....dar elemente de pe o masina diesel mai am. pe negru nu cred ca as prinde vreo una in viitorul apropiat....intra pe mess si acolo mai vb mai multe volanpedreapta@yahoo.com sau 0757051090 ciprian

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut,ma intereseaza si pe mine discurile de frana de pe spate la un volvo v40 1.9 di 85 kw 2001.un pret te rog.multumesc anticipat.eventual cu etriere cu tot daca nu e diferenta mare de pret.da-mi ambele preturi si ma gandesc.salut

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut,ma intereseaza si pe mine discurile de frana de pe spate la un volvo v40 1.9 di 85 kw 2001.un pret te rog.multumesc anticipat.eventual cu etriere cu tot daca nu e diferenta mare de pret.da-mi ambele preturi si ma gandesc.salut

salut discurile spate 150ron buc si etriere 100bucata. daca le cumperi pe toate odata iti fac oferta in 400ron totul

Share this post


Link to post
Share on other sites

din ce an este masina? ma poti gasi la telefon .0757 051 090

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut, daca mai ai proiectoarele, prelungirea barei fata si grila fata, la ce pret

Edited by viorel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut, daca mai ai proiectoarele, prelungirea barei fata si grila fata, la ce pret

nu din pacate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,proiectoare,pt S40 model 1998 ai cumva si la ce pret

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,proiectoare,pt S40 model 1998 ai cumva si la ce pret

salut !!! acum momentan numai am proiectoare. dar trebuie sa mai aduc inca o masina in 7-8zile.

am volvo s40 cu motor de 1.6 benzina, daca vreo data ai nevoie de ceva pt modelul tau anunta-ma....vezi ca ti-am dat add pe mess.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dezmembrez doar volvo s40 si v40 intre anii 1996 si 2003, am pe stoc orice piesa.

motoare complet echipate intre 350-400euro. in functie de motorizare, cutii de viteza, vand si caroserie intreaga pt recarosare sau doar elemente.

pentru mai multe detalii ma puteti suna la 0757 051 090 ciprian.

Edited by HEIMÐALLR
Caractere nejustificat de mari-remediat, topice cu conţinut similar- contopite

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut ! spune-mi te rog daca ai si la ce pret o carcasa pt telecomanda de la modelul 2001-2003 . multumesc !

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut ! spune-mi te rog daca ai si la ce pret o carcasa pt telecomanda de la modelul 2001-2003 . multumesc !

da este telecomanda cu totul. la 70ron.

da este telecomanda cu totul. la 70ron.

ma poti gasi la nr 0757 051 090

Share this post


Link to post
Share on other sites

dezmembrez doar volvo s40 si v40 intre anii 1996 si 2003, am pe stoc orice piesa.

motoare complet echipate intre 350-400euro. in functie de motorizare, cutii de viteza, vand si caroserie intreaga pt recarosare sau doar elemente.

pentru mai multe detalii ma puteti suna la 0757 051 090 ciprian.

Salut! Ai proiectoarele pt s40 si prelungire bara fata? la ce pret?

Share this post


Link to post
Share on other sites

din pacate numai am nici una nici alta. poate pe viitor le voi avea pe amandoua.

in 2-3 saptamanai trebuie sa mai aduc ceva masini (s40-v40)

Share this post


Link to post
Share on other sites

este contact. suna-ma maine pe nr meu 0757051090

Share this post


Link to post
Share on other sites

antifonare capota este?

tamponul pentru capota si cele 4 cleme pentru prins filtru de aer?

Edited by viorel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare ! am comandat un debitmetru de aer care nu a mai ajuns ,in brasov pe numele Ursu Codrut

Ce faci mai trimiti coletul sau mai dus cu vorba?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now