cipilika

Piese Volvo Iasi S40,V40,V50,S60,V70,S80, XC90 0757051090

2,080 posts in this topic

Bună,

caut pompă spălător parbriz pt. V40/S40 din 2001.

Mersi

50ron am nevoie de o poza cu al tau.

niste poze?

sorry nu am timp sa iti fac poze....daca iti vand....iti vand ceva ce poate fi folosit....nu iti vand fier vechi.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

de care placute ai ? ce firma ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

placutele sunt sh sunt din dezmembrari,..si nu ma uit la detaliile astea....ma uit sa fie bune si sa mai aiba grosime...sa poata fi folosite....cablu de frana de mana nu este blocat sau rupt si culiseaza bine.

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

pana pe 25.07.2013 o sa avem reducere de 25% la orice comenzi peste 250ron

Share this post


Link to post
Share on other sites

reducere se aplica pe bune...asa cum am facut si pana acum...si cand spun ca dau reducere nu ma aflu doar in treaba....si asta o pot confirma si cei care au cumparat de la mine....daca tu esti mai carcotas nu este vina mea....

daca ai urmarit bine pe forum aici eu nu am adus decat un singur v70 ....deci raspunsul la cererea ta este din pacate .... nu.

pana pe 25.07.2013 o sa avem reducere de 25% la orice comenzi peste 250ron

reducerea se aplica doar membrilor de pe forum....deci precizati va rog....

Share this post


Link to post
Share on other sites

nici un volvo v40 nu vine cu asa ceva echipat din fabica....

pot sa imi pun si eu acea dorinta sa refuz sa colaborez cu anumiti user ? :-"

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu stiu unde vine montat asta in masina ca eu nu am vazut asa ceva in nici un s40 v40 .....

ps: rog un moderator sa faca curat mai sus....ultimile 2-3 postari... multumesc aniticipat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ceasuri de bord 2004 cu inele cromate si cu tot cu mufe (151.000km in bord) la 100euro la care se aplica reducerea de 25%

post-3294-0-04152000-1373046205_thumb.jp

post-3294-0-95141500-1373046207_thumb.jp

post-3294-0-60514300-1373046227_thumb.jp

post-3294-0-42666900-1373046351_thumb.jp

post-3294-0-06024700-1373046355_thumb.jp

Share this post


Link to post
Share on other sites

ceasurile de pe cea albastra?plasticaraia de pe sub motor si cutie in ce conditii se afla,mersi!!

ceasurile sau vandut cu 100euro azi, plasticuri bune nu am deloc si nici asta nu are scuturile bune.

ceasuri de bord 2004 cu inele cromate si cu tot cu mufe (151.000km in bord) la 100euro la care se aplica reducerea de 25%

pai nu erau vandute?ca pe mine chiar ma interesau.......... :confused2::cursing::slap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ceasuri de bord 2004 cu inele cromate si cu tot cu mufe (151.000km in bord) la 100euro la care se aplica reducerea de 25%

\

ceasurile sunt pentru modelele pe benzina cutie manuala

sincer le oprisem pentru mine...dar cand am vazut cate fire trebuie sa lipesc ...am abandonat proiectul....

pai nu erau vandute?ca pe mine chiar ma interesau.......... :confused2::cursing::slap:

acum poti profita de oferta si le primesti mai ieftin decat atunci.... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

\

ceasurile sunt pentru modelele pe benzina cutie manuala

sincer le oprisem pentru mine...dar cand am vazut cate fire trebuie sa lipesc ...am abandonat proiectul....

acum poti profita de oferta si le primesti mai ieftin decat atunci.... :D

ai spus ca erau vandute

acum am unu diesel si vine din Germania inca unul benzina cost total 150 e; asta e

luam de la tine cu 150 si era mai bine :)

cum fac cablajul (dupa ce vine ala din Germania)

de unul scap si eu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ceasurile sau vandut lui mario74 cu 25%reducere din pretul afisat

Share this post


Link to post
Share on other sites

ai spus ca erau vandute

acum am unu diesel si vine din Germania inca unul benzina cost total 150 e; asta e

luam de la tine cu 150 si era mai bine :smile:

cum fac cablajul (dupa ce vine ala din Germania)

de unul scap si eu :smile:

sincer,te compatimesc,asa am inteles si eu,ca deja erau vandute,am comandat unul din Germania(ebay.de,user-volvoersatzteile)

cu ,,numai,, 50 de euro si am avut neplacuta surpriza sa constat ca avea plasticul crapat,acuma ca e vina curierului sau a altcuiva,nu stiu,de inlocuit nu se poate inlocui,pentru ca nu are altul identic,i-am propus sa-mi trimita numai acel plastic,ramane de vazut cum se rezolva,asta e!!!

Aaaaaa......asta pentru Heim!!!!!!...........intr-adevar am primit reducerea,deci .....mai multa incredere!!!!!

Edited by mario74
1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

mc de confirmare...pentru linistea lui heim....

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

"ceasurile sunt date deja"

eu ce sa inteleg din raspunsul asta ?

asta e

deduceti si voi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

am explicat si mai sus....acele ceasuri le-am retinut pentru mine...si am abandonat proiectul ca sa schimb ceasurile de bord (sunt prea multe fire de taiat si nu imi place ideea)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut ,poti sa imi spui cit costa un compresor aer conditionat pentru un v4o diesel ,an 1999 motor 4192T2 si daca ai

Share this post


Link to post
Share on other sites

da am pe stoc 350ron din care se scade -25%

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna ziua. sunt si eu nou aici pe forum si m-ar interesa si pe mine niste piese pentru un volvo V40 2001 1.8 cum ar fi: o plungire de bara ca cea din imagine ( pe gri daca s-ar putea), un buton de avarii, cele 3 butoane de la clima si foarte important cele 3 becuri din spate care le lumineaza sau vro varianta ca stiu ca se gasesc foarte greu, as fi dispus sa incerc si culori noi aaa si mai ceva, sper sa ma fac cat de cat inteles: in portbagaj am acea protectie care se traga pana spre haion de nu-ti permite sa vezi de afara ce ai in portbagaj si se prinde in 2 picioruse. unu din acelea il am rupt mai exact cel din dreapta..acela daca l-ar avea cineva. as vrea sa stiu daca are cineva aceste piese si la ce preturi. Va multumesc o zi buna

post-5929-0-46063400-1373580280_thumb.jp

post-5929-0-20983400-1373580338_thumb.jp

Share this post


Link to post
Share on other sites

am urechile pe stoc....50ron ambele(vine cu tot cu plasticul ala)

buza de jos nu o am,

buton avarii 50ron

in loc de acele becuri eu le-am sudat leduri albe si ma costa 5ron totul :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

SALUT .vrei cele 3 butoane [care sint 9] ca este tot blocul acela de butoane sau vrei numai beculetele care lumineaza butoanele ca nu am inteles din text

Share this post


Link to post
Share on other sites

SALUT .vrei cele 3 butoane [care sint 9] ca este tot blocul acela de butoane sau vrei numai beculetele care lumineaza butoanele ca nu am inteles din text

eu m-am referit la cel care regleaza temperatura la clima, cel care regleaza puterea si cel care rgleaza unde sa directioneze aerul, cele 3 rotunde de pe consola de clima si da as vrea si beculetele care le lumineaza

Share this post


Link to post
Share on other sites

in loc de beculete pui leduri... si butoane separat nu dau din pacate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un actuator turbina pentru Volvo s/v40 1.9di 95 cp,d4192t2 ?Ai asa ceva pe stoc?un pret?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now