Guest lousypher

hi

9 posts in this topic

salutare .. hop si eu pe aici .. Numele . .Stefan .. 30 de ani . .. masini .. un 850 gle si un 850 T5 ..  .. interesant  site-ul ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine-ai venit printre noi, Stefan !!! Pana la urma cred ca-mi dau si eu V40-ul si-mi iau un T5... prea frumos suna motorasul ala...  ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine-ai venit printre noi, Stefan !!! Pana la urma cred ca-mi dau si eu V40-ul si-mi iau un T5... prea frumos suna motorasul ala...  ::)

Alo, domnu' peste 2 saptamani o sa am un S60 T5 la vanzare. 2002/36.000km. Va fi pret bun pentru ca tapiteria bancheta spate este foarte deteriorata din cauza de caine. In rest masina zbarnaie

Te bagi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

salutare .. si merci de intampinari .. parerea mea vis-a-vis de GLE VS T5 .. nu e una super buna .. diferenta este mare doar in ceea ce priveste .. consumul :):) daca mergi .. zilnic in bucuresti .. prefer GLE  .. .nasol pt mine  e ca acum GLE-ul este pe butuci . .din habar'nam ce cauza:):) am sa descriu defectul in forumul .. respectiv .. poate ma ajuta cineva macar sa pun diagnosticul :)

Asfalt uscat tuturor ..( upsss . .asta e un salut imprumutat din vremea .. cand era pe 2 roti:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

merci ..  :D  aveam GLE de acum 4 ani ... am vrut sa vad ce poate si T5 .. intre timp mi-a nascut soatza . .o fetita .. (  2 ani . .)    . .si am trecut din nou la GLE  ..  dar .. merge si T5 .. la mare . .la munte ...la mare . .la munte .. la munte .. la mare  ;D  :D;D  eu fiind invatat cu ceva mai multa adrenalina  de la 2 roti  ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit !

Eu nu as schimba T5-ul meu full ptr. nici un GLE din lume-nu se compara senzatia depasirilor si acceleratia dementa care te scoate din orice situatie de pe sosea. Am vrut masina, buna pentru familie - sigura, incapatoare, nervoasa - cam le are pe toate la banii dati pe ea  ;). A, si nu ma intereseaza consumul - care oricum e rezonabil la ce poate face masina asta cind bagi 5 insi in ea, o umpli de bagaje si mai si fuge de rupe  :D

Parerea mea  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, interesanta varianta T5-ului. M-am cam saturat de diesel-uri si daca exista vreo combinatie acceptabila pentru tine Horia da-mi te rog de veste. Ti-am trimis mai multe detalii pe PM.

Multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now