koko

Calendarul pt. anul 2008!

15 posts in this topic

Toata stima tuturor membrilor. Asa cum arata titlul doresc sa aducem in discutie aceasta tema, sper cu acordul tuturor. O propunere pt. prima intilnire in acest An. Ar pride bine pt. ca toata lumea sa o includa in calendarul personal!

Sugestii si (reclamatii). 

O zi buna tuturor!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ceau,

Data primei intalniri din 2008 o voi afla tot de aici sau exista o alta sectiune specifica?

Si o alta intrebare : trebuie sa parcurg vreun ritual ca sa particip la intalniri ;) sau este de ajuns sa fiu doar membra?

Multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

    Da, trebuie sa sari de 7 ori intr-un picior, apoi sa te dai de 3 ori peste cap si sa ametesti ingrozitor ;D

    Toate intalnirile nationale se anunta, cele regionale ramanand la latitudinea membrilor din zonele respective. Nu putem nici sa chemam tara la Capitala doar ca vrea muschiu' nostru  :whip: Arunca si tu un ochi peste cum au fost organizate celelalte doua intruniri nationale si o sa vezi ce "complicat" e ;)

    PS: Bine-ai venit printre noi !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

In primul rand bine ai venit printre iubitorii de VOLVO.

Data primei intalniri se va face publica pe forum, impreuna cu locatia si toate celelalte ce trebuiesc stiute. Exista (cel putin deocamdata) o singura intalnire "nationala" ce se organizeaza si se discuta pe forum de catre toti userii. Se mai fac si intalniri "zonale" (daca se fac in alte zone decat Bucuresti...ca nu am vazut ceva pe forum despre acest aspect) pe care le pot propune userii dintr-o anumita zona a tarii ce vor sa se intalneasca. Data, ora si locatia, sunt stabilite de catre acestea de comun acord .  

P.S. ..Midnight a fost mai rapid ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baieti,

Multumesc pentru promptitudinea raspunsurilor. Chestia asta cu "cutare a fost primul" e relativa  ;). O sa ma documentez despre intalniri. Acum doresc sa descopar daca exista sectiuni de "service Volvo" ca sa ma delectez citind despre ineptiile mecanicilor autorizati intr-ale Volvo-ului. Cei de la Timisoara sunt ceva de domeniul fantasticului.

Cat despre importatorul Volvo in Romania.......numai de rele.

Poate vom discuta la una dintre intalniri. Sau poate sunteti satuli.

In rest, bine v-am gasit si sa ne stapanim Volvo-urile sanatosi !!! EXCEPTIONALA MASINA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stimati tovarasi de suferinta!

Ne-am adunat pe acest forum sa ne vedem de cazanele noastre. (aplauze furtunoase....)

Va rugam sa tineti seama ca nu toti membrii au avut ocazia sa se bucure de binefacerile unui VOLVO in curte.

Asa dara, si eu ca un nou tovaras, nu prea cunosc multe ........

Cu bunavointa dvs, voi trece ecuatorul.... (parca acolo e botezul presedintilor (numai pentru cunoscatori))

De altfel, ca sa nu va plictisesc, ar fi bine sa dati mai mult la taste ca sa pricep si eu ceva cam cum e cu intrunirile astea tovarasesti..... Nu de alta dar absenta la sedinte se penalizeaza cu excluderea!

Apropo..... am voie sa dau de baut?

Nu de alta, da mi-am luat si eu masina si ma gindeam sa nu rugineasca..... ;)

Glumesc sau vorbesc serios?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu stim de seriozitate dar presimtim ca vei fi in Top 10 simpatici ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

am vazut ca este intrunire volvo.nu stiu daca pot ajunge cu toate ca as vrea foarte mult.sper ca o sa se faca si prin tara, ca acuma daca tot am volvo tre sa ma implic putin, nu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idee buna

Hai sa vedem de unde incepem

Cred ca cel mai indicat ar fi sa se faca niste propuneri de cei administreaza siteul si noi sa zicem da sau ba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vom incerca sa "impartim" cumva pe zone tara, ca sa puteti face si intruniri locale si sa puneti poze, mentinand in acelasi timp claritatea pe forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si daca a venit primavara , totusi sa incepem cu primavara ! Ce propun ? Dupa cum stiti sau nu , va spun eu , sunt din Pitesti si a venit vorba de CNR , de pasiunea pt raliuri .... asa ca e timpul sa ne sustinem competitorii chiar daca ei se dau cu Lancere sau Impreza .... si cum din Pitesti , Vali Porcisteanu , o tanara speranta , "nebuna" ....concureaza si bate ....trebuie sustinut ...cine are alt competitor de sustinut , succes ...va provoc la o intrunire .... Volvo la Raliul Brasov ....weekendu 07-08 martie la Brasov !! ...astept raspunsuri si propuneri ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu sincer as veni. Am trecut de prea multe ori pe langa etape de raliuri fara sa ma pot opri.

LE: Mai vorbim maine. Parca am un botez in weekend-ul ala  >:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

avand in vedere ca am prieteni in campiontul de raliuri as veni.dar sigur va pot spune in saptamana 1-8 martie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

urmaresc dialogu' si vad ca nu se decide nimeni ! a ? o sa pregatesc eu calendarul , sa va arat pe unde si cand sunt raliuri .... sincer la o etapa de rally nu prea e timp de intalniri ...asta daca vrei sa vezi la raliul .... dar decideti-va oameni buni !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now