mih4y

volvo s60 d5 2001 vs bmw 318i e46 2002

30 posts in this topic

hehehe, prietene, iti trebuie timp bun sa iti cunosti masina bine. Intai tre sa fi cunoscator al marcii respective ca mai apoi sa iti dai seama ce masina detii! :smile:

Eu o am de 2 ani si o luna si pot spune ca de acum incep sa ii descopar punctele slabe si cele puternice, cu alte cuvinte sa cunosc cu adevarat fiara si sa nu ii cer cat nu poate sau ce imi cere, aia sa ii pot oferii sau poate chiar mai bun!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok bine daca m-am exprimat gresit.m-am referit la faptul ca acum stiu ce probleme mai generale are masina mai importante adica probleme pe care le poti observa atunci cand cumperi o masina pt ca pe asta pe care o am acum e o catastrofa sa zic si ma refer de la problema ambreiajului pana la mici defecte din interior de exemplu cum ar fi ornamentele sau pielea distrusa etc

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.ebay.co.uk/itm/350521208556?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649

Uite un volvo s60 frumos si la pret decent. Si eu sunt in anglia si stiu ca si BMW-ul are preturi mari si nejustificate deoarece si aici sunt cu milele date inapoi si neintretinute iar din punct de vedere ar statului ,performantei ,sigurantei nu as putea compara niciodata un seria 3 din 2004 cu un s60 din 2004.

Share this post


Link to post
Share on other sites

multumesc adrian pt raspuns si masina pe care mi ai aratat o.

arata super masina am renuntat la bmw nu merita mai bine mai astept putin si dau 3500 pe un volvo din 2004-2005.

caut un automat piele crem daca gasesc si sa fie cat de cat intretinuta,

unde esti in anglia ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now