Beclea

Casetofon volvo s60

31 posts in this topic

Stiu , dar sunt pustan , momentan nu am asa multi bani , le fac si eu treptat , am cumparat momentan doar subwoofer-ul , si urmeaza restul treptat :))

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi-a picat si mie masina pe mana de la tata , si eu si tata suntem aman2 innebuniti dupa sunet in masina , numai ca el nu a vrut sa o modifice pana acum :smile:)) , dar cum mi-a picat mie pe mana o modific eu .

De data asta, eşti păsuit, dar te rog insistent să renunţi la schingiurea limbii române în stilul messenger! E revoltător.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ca tot se discuta de boxe si casetofoane, am si eu o intrebare. Ce dimensiune au boxele din spate, de la luneta? 13" cumva?

Si o a doua intrebare! Daca le schimb cu unele doar de bas fac ceva sau stric tot sunetul? Ideea este ca una baraie cand dau volumul mai tare si nu stiu ce sa fac. Sa iau ceva aftermarket sau sa iau una OEM din dezmembrari. Si ceva aftermarket, cam ce s-ar potrivi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

100 la 100 OEM daca nu te joci la tot sistemul.Sigur au intrat ceva "macaroane" pe langa con pt ca sun pozitionate cu burta in sus si asta iti perturba cursa membranei.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now