Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

FlorinDobre

Dezmembrez volvo 850

60 posts in this topic

dau toate componentele pt montare pe motor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce tip de instalatie este?

Pe ce motor este montata acum?

Poze se poate?

Bafta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut este instalatie de gaz normala nu secventiala si este montata pe un 850 2.5 20 valve are tot ce ii trebuie e copleta si se poate demonta usor iti dau si clapeta de admisie care e modificata pt gaz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bucur pentru criss ca si-a rezolvat problema cu ajutorul tau insa nu acelasi lucru pot spune si despre mine. Am vorbit cu tine sa-mi trimiti si mie ceva nu am comentat nimic la pret (nu ca nu ar fi fost ok) mi-ai zis ca mi-ai trimis piesa astept de patru, cinci zile iar in momentul cand te sun imi dai ton de ocupat.Nu inteleg atitudinea ta dar poate nici nu trebuie si cred ca era frumos din partea ta sa-mi spui daca s-a intamplat ceva cu piesa respectiva din diferite motive si nu poti sa mi-o trimiti ca sa pot sa caut in alta parte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

difera de la caz la caz.

eu sunt ''dezmenbrator auto'' si am apelat la el care m-a servit conform protocolului(vorbit,venit,vazut,cumparat).

nu aveam nici un interes sa fac reclama concurentei,asa ca .......................

la mine au sarit cu ghirlande de lauri sa ma laude si cind a fost ''invers'' m-au injurat toti(exista arhiva unde ma ridica in slavi)

c'est la vie !

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut piesele tale au fost expediate de o sapt eu am fost plecat din bucuresti problema este a fan curier care in primul rand nu mi-au livrat banii nici pana acum pt piesele pe care ti le-am trimis prima oara iar astazi cand am vb cu ei mi s-a spus ca imi vor venii maine banii dar ca tre sa platesc eu trasportul catre tine nu e nici o problema iar releele tale se vor intoarce pe motiv ca nu s-a gasit destinatarul eu nu am nici o vina mai ales ca la primul trasport ceea ce ai vb cu mine ti-am trimis si ti-am trimis si niste repre gratis nu inteleg de ce ma critici pe mine dar e ok asta e eu sunt de vina ca angajatii fan curier sunt niste imbecili

a si inca ceva sa sti ca sunt om de cuvant si asta iti pot spune cam toti cei care au colaborat cu mine eu cand am spus o vorba a fost vorba

Share this post


Link to post
Share on other sites

intr-adevar cei care se ocupa cu transportul coletelor au cam ajuns in virful banilor si nu prea mai vor sa faca treaba.

fan curierul este de departe cel mai neserios cind vine vorba de client.

exemple:

-piese distruse in timpul transportului,intirzieri de expeditie si ramburs al banilor,daca ambalezi o piesa acasa o desfac ei ptr verificare si nu o mai impacheteaza cum trebuie si ajunge piesa la om cu probleme,nu anunta clientul ca a sosit coletul si percep taxa ptr custodie,nerespectarea tarifului si diferente intre taxele de la trimitere si cele de la primire a coletului.

firmele mai mici care fac coletarie sunt mult mai serioase si accesibile ca pret.

ii cer scuze lui Florin ca am comentat peste anuntul sau dar astea sunt problemele coletariei si noi cei care expediem sau asteptam un pachet avem de suferit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Confirm neseriozitatea Fan-ului. De-aceea eu lucrez cu TCE...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,

Un pret pentru rezervorul de benzina?

Merci!

Share this post


Link to post
Share on other sites