danutttzzzu

decodare SC-805

6 posts in this topic

Salutare la toata lumea

Am intrat in posesia unui SC 805 prin bunavointa unui amic

Stie cineva daca este codat?

Eu am un cd montat de cel de la care am luat-o, deci slabe sanse sa mai aiba mufele originale, asa ca nu il pot proba deocamdata, cu toate ca amicul m-a asigurat de functionalitatea lui

Orice sfat e binevenit, si va multumesc anticipat

Dan

post-3744-0-95388400-1331213412_thumb.jp

post-3744-0-71891300-1331213432_thumb.jp

Edited by danutttzzzu

Share this post


Link to post
Share on other sites

SC-805 iti cere sa introduci cod de deblocare la conectare .Amicul tau nu ti-a dat si codul de deblocare ? Poate este scris pe aparat.

iIn ultima instanta afla VIN-ul masinii de pe care s-a luat aparatul si mai ai o sansa sa afli codul de deblocare de la reprezentanta .

Edited by nitu_soare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc

Nu il are nici el......nu i-a dat prin cap, a vrut sa imi faca o surpriza , ca urmare a unei discutii....am inteles ca e trimis din Spania

Slabe sanse sa aflu VIN-ul....

Deci sa inteleg ca nu prea am ce face cu el.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Povestea nu sta chiar asa. Iei frumos aparatul, il duci la o firma unde se repara casetofoane si contra cost un electonist priceput iti pune un cod nou. Apoi cauti la cineva care dezmembreaza 850, SV70 ,SV40 pina in 2000 doua mufe , legi firele dupa culoare si esti fericit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Povestea nu sta chiar asa. Iei frumos aparatul, il duci la o firma unde se repara casetofoane si contra cost un electonist priceput iti pune un cod nou. Apoi cauti la cineva care dezmembreaza 850, SV70 ,SV40 pina in 2000 doua mufe , legi firele dupa culoare si esti fericit.

Multumesc

Excelent sfat

Cu stima,

Dan

Share this post


Link to post
Share on other sites

urmeaza sfatul lui OPUS.

de ce nu ne-ai intrebat inainte de a face pasul,poate te puteam ajuta altfel,sunt si tepari p'aci.

bafta!

Edited by criss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now