Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

tatiantudor

vand bloc motor 6 cilindri ptr diesel

4 posts in this topic

Vand bloc motor 6 cilindri ptr diesel, compatibil cu 240,740. Mentionez ca blocul are acte

Pret?Poze?Nr. de telefon?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc de observatii, pretul il face clientul, poze la un bloc motor ma gandesc ca nu e ceva deosebit de vazut la el intr-o poza iar cu telefonul pentru inceput putem folosii cu succces forumul, ziua nu prea pot vorbii la tel.,multumesc ptr intelegere. Anuntul este valabil in continuare, revin cu mai multe detalii : blocul are uzura mica, are capacele de prindere a arborelui cotit . Cu actele situatia este asa : am copie legalizata dupa carte in care este trecut ca sa schimbat motorul iar acesta a ramas pe ”bara” ca sa zic asa, copia dupa carte este insotita de contract de vanzare-cumparare, deci se poate trece pe alta caroserie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toate cele enumerate se mine mai sus sunt obligatorii!Altfel acest topic se inchide.

Multumesc de intelegere!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asa cum am vazut in alte topicuri poza pentru piese nu este obligatorie, sper sa nu fiu gresit inteles si postul meu sa fie sters din acest motiv, pretul poate fii de 150 euro iar tel 0728588588. Multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites