the_transporter07

Ptr Adi Badila: Esti un PACALICI !

14 posts in this topic

Topicul se poate incadra la "Daune"

Domnu' Badila esti un PACALICI! schimba marca masinii ca pe posesorii de Volvo nu-i prea caracterizeaza "faptele" tale. Si cand spun asta am inca (cel putin) 5 membrii ai clubului care cunosc subiectul bine si-mi dau dreptate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poate doresti sa detaliezi subiectul te rog, ca sa evitam BANAREA ta de pe forum conform regulamentului care interzice jignirile si acuzele NEFONDATE aduse membrilor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i-am trimis o pompa de servo printr-un amic comun

the_transporter07 (Jun 27 9:00 AM):‎ a dat-o jos omu de pe masina care a mers cu ea ca era completa

the_transporter07 (Jun 27 9:00 AM):‎ si ma minte de un an ca nu are timp sa o puna pe masina...ca sa fie sigur ca e buna

the_transporter07 (Jun 27 9:00 AM):‎ de 6 luni imi pune banii pe card in fiecare vineri...m-am saturat de fazele sale de agent 007

mda...cam asta e adevarul...de mai sus...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sincer nu ma prind intre cine si cine e discutia de mai sus, pt. ca pare extrasa dintr-o conversatie pe messenger. Doar din cele de mai sus nu putem trage o concluzie pertinenta.

No offence, pe el il cunoastem destul de multi, pe tine nu, si trebuie sa fim impartiali. Pe unii dintre noi el ne-a ajutat cu diverse, deci cu atat mai mult e greu sa fim impartiali. Si de tine am auzit doar vorbe bune, de-aceea n-am inchis acest topic din capul locului.

Daca consideri ca nu e aici locul de spalat rufele, te rog adreseaza-te fara probleme administratorului (Shpeedy).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alex, si pe Marian (the_transporter07) il cunosc o gramada de membri din club si din cate stiu i-a ajutat pe majoritatea dintre ei, asa ca sa nu tragem concuzii pripite!

Sa vedem ce zice si Badila :D :D :D!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tocmai asta am spus mai sus... nu vreau sa iau nimanui dreptul la replica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Personal , ....astfel de ......"chestii" mie imi par jenante :

"- Esti un pacalici"

da de ce ?

"- stie el"

sau

cutarescu ma acuza ca vand piese la preturi mici si nu mai are el loc

cine?

stie el ...

...etc.

Fratilor daca tot aruncati cu "noroi , .....aratati-ne si noua tinta" , ca altfel pare doar o chestie de prost gust .

Nu am nimic cu nici unul din cei 2 , dar , consider, ca daca se posteaza asa ceva este pt . a discredita pe celalalt in fata noastra .

OK , daca merita , ....asa sa fie, dar cine hotaraste asta daca noi nu stim despre ce este vorba ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu inteleg - din cele citite mai sus:

1) transporter-ul i-a dat lui Adi o pompa servo, pe care acesta si-a pus-o pe masina.

2) Adi, desi i-a promis ca ii da banii pe ea, ii zice pas in fiecare vineri.

E asa sau nu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut! mai pe scurt este vorba despre piese livrate dar care asteapta sa fie platite.(cam de multisor) nici unul nici celalalt nu sunt baieti rai, dar orice serviciu se plateste. corect pina aici? cind ai probleme incerci sa recuperezi(ma refer la transporter),cind ai piese de schimbat le schimbi(pt. adi). toti avem probleme dar cind ai un volvo iti faci timp.parerea mea este sa fim cit se poate de corecti si daca apare un litigiu acesta sa fie rezolvat amiabil si cit de repede posibil. cu respect danut.

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pacat ca se ajunge la astfel de topice aici...chiar daca suna ca un ultim semnal de alarma disperat.

Asteptam vesti mai bune si de ce nu, o poza cu cei 2 strangandu-se de mana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Luni se va inchide acest topic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Luni se va inchide acest topic.

Cum au ramas lucrurile intre cei doi? Si-au rezolvat problemele?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Avand in vedere ca ai talentul necesar de a face rost de numere de telefon , ..... cred e de preferat sa afli asta direct de la unul din cei implicati printr-un simplu apel telefonic , ....nu cred ca are rost sa gonim mustele de pe "el" si sa il rascolim mai mult decat este deja ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Subiect inchis.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.