Midnight Caller

Cati soferi intra intr-un FH ?!

8 posts in this topic

Stai calm ..... vor intra mult mai multi romanasi :lol: deh .. ne descurcam . Intra 10 oameni in dacie si 3 , 4 saci de cartofi pe langa :laughing6:

Alexutz . cum era faza aia cu smartu' , salteaua , dulapul si 2 persoane ? :rolleyes2:

Edited by Brava

Share this post


Link to post
Share on other sites

:lol:

Foarte misto reclama :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bă, parcă-i reclamă la ceva gay party ce se lasă cu orgie dupe... bărbaţi unii peste alţii, atingându-se pe toate părţile, fără menajamente, ţineri de mână, prinderi în braţe, fără să mai punem la socoteală discuţiile cu priviri lacome şi lascive după ce ies de la gang bang... parcă şi-ar spune "ţi-a plăcut, honey?" ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bă, parcă-i reclamă la ceva gay party ce se lasă cu orgie dupe... bărbaţi unii peste alţii, atingându-se pe toate părţile, fără menajamente, ţineri de mână, prinderi în braţe, fără să mai punem la socoteală discuţiile cu priviri lacome şi lascive după ce ies de la gang bang... parcă şi-ar spune "ţi-a plăcut, honey?" ;D

Cum mai Ham, tocmai tu spui asta, cu "filosofia ciocanului" ? :headbang:

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nici măcar când am pus citatul în limba originală nu ştie lumea ce-i ăla, bravo! Am făcut eu , mai demult, mai trageţi-i câte-o vizită. ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now