zack

Set desfacut panouri de usi, ornamente bord,etc

8 posts in this topic

As dori sa achizitionez un set asemanator ca cele din poze dar nu stiu de unde sa cumpar asa ceva. As dori sa ma indrumati spre ceva de calitate buna...am vazut niste scule asemanatoare cu cele din poze, si am ramas uimit cat de practice sunt la desfacerea ornamentelor bordului, fetelor de usi, etc.post-621-0-31138500-1352972596_thumb.jpgpost-621-0-98182900-1352972596_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai avand in vedere ca scrie pe ele YATO.... ai incercat la TOYA ? (reprezentanta lor in Romania) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

yato,cum zice si mc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un search pe Google dupa "YT-0836" si primesti mai multe magazine online de unde le poti lua. Pretul e in jur de 35 de ron.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Va multumesc pentru info. Am dat comanda la:

http://www.sculesiel...escription=true

Ieri mi-am cumparat cu 480 lei o trusa de scule mannesmann cu 215 piese. Ma saturasem sa tot improvizez din ce scule aveam ca sa pot desface cate ceva pe la masina. Asa arata trusa. Baiatul mai avea o trusa. Sunt noi, sigilate, cu tipla pe ele. Cine vrea sa ma contacteze.post-621-0-18818200-1352979722_thumb.jpgpost-621-0-21900400-1352979724_thumb.jpg

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte buna legere ma refer la trusa eu o am de 3 ani si am tras bine cu ea e foarte buna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc adrian. Mi-a fost utila azi...m-a ajutat putin la montarea balamalelor de usita de rezervor, la schimbarea suportilor de numar la cele 3 masini...mamei la kalos i-a cazut numarul cand a dat mai tare cu usa portbagajului. :evil6: O sa postez cum puteti scapa de zornaitul suportului de numar de pe usa portbagajului. Totul numai cu 3-4 lei.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se pune bandou de cauciuc pe spatele suportului de numar! Unul moale si rezistent la temperaturi destul de ridicate! Se gaseste in comert si este undeva la 10 lei ml.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now