Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

cornel1986

vand volvo v70 2.4 D cutie automata an de fabricatie 2006

72 posts in this topic

arata-mi si mie v70 ala nou la 10500E:) vreau sa imi iau si eu 3...mi-am luat v70 din 2008 din Italia acum 1 luna si am dat 15000E plus taxa de inmatriculare 2000E fa tu calculele...eu stiu ca multi sunt invatati cu pomana asa ca tine dar nu e cazul...dupa parerea ta care este pretul ei?

Share this post


Link to post
Share on other sites

si volvo asta care il am aici de vanzare si cel care l-am luat acum 1 luna sunt luate de la o cunostiinta,el a fost proprietarul cu service doar la volvo,asta ultima are 59000km motor 2.4 D 185cp,hidramata,xenon,navi,full piele,scaune incalzite,Blis,etc,cred ca are tot ce se putea pune pe el..eu cred ca uitati faptul ca masina asta are doar 70000km...nu 200000km.m-am orientat inainte sa ii pun pretul asta,daca aici pe forum si pe autovit,mobile.de sunt v70 cu 200-250k si vor 8000E si mai sunt si din 2003-2004 cred ca pretul care il cer eu nu este iesit din comun...trebuie tinut cont si de faptul ca nu se plateste taxa de timbru,deabia astept sa intre in vigoare pe 15 martie sa vedem cati isi mai iau masini de afara cu motoare euro 4 peste 2000cmc si le convine sa plateasca 3-4-5 mii de euro pe taxa...cat despre XC70 al tau din 2010 pana nu stiu cateva detalii despre masina,motor,km,dotari nu pot sa imi dau cu parerea...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca dumneata nu cunosti preturile la masini este problema dumitale, iti urez spor la vanzare .

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu le cunosc prea bine...pomenile sunt duminica la Biserica nu pe forumurile auto.multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se va modifica regulamentul bursei sa nu permita UP-uri cu modificare de pret mai mica de 10%. Cu 1Euro / zi nu ajungem nicaieri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu am facut o comparatie intre niste masini de afara identice cu a mea.tu aduci in discutie masini manarite de samsari care nu au nici o legatura cu ceea ce vand eu...oricum discutile astea nu au final asa ca mai bine o lasam asa.nu mai postez nimic ce incalca regulamentul pentru ca e posibil sa mi se inchida topicul.fiecare gandeste cum vrea nu stau eu acum sa va schimb parerea...ca se vinde intr-o saptamana,o luna,1 an asta este astept nu e panica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Va rog sa va opriti cu off-topicul sau vom fi nevoiti sa facem curat.

Multumesc pt. intelegere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Topicul se inchide pana la calmarea spiritelor. Cine doreste sa vada masina, are datele de contact in prima pagina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deschis la rugamintea initiatorului. Se inchide si se sterge la prima iesire ca una din cele precedente.

Spor la vanzare !

Share this post


Link to post
Share on other sites

@daann cu parere de rau a luat o pauza de o saptamana de la postat pentru atac la persoana.

Inca un off-topic si dispare subiectul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Offtopic șters.

@clauvolvo460: Dacă ai îndrumări legate de preț fa-o te rog pe PM.

Daca esti interesat de achizitie faci o oferta aici.

Dacă continui cu offtopicul mă voi simți nevoit sa apelez la sancțiuni.

Mulțumesc.

Samsung Galaxy S on JellyBean

Share this post


Link to post
Share on other sites

Claudiu, comentariile sunt INTERZISE in Bursa, punct. Ori ne conformam, ori ne alegem cu penalizari. Aveai PM sa-mi comunici mesajul precedent, si acum sters. Stiu ca am fost poate (prea) ingaduitori pana acum, si daca cumva nu observam ceva, sunteti rugati sa apasati pe "Reclamatie".

Multumesc pt. intelegere, s-a facut curat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

9500E negociabil!! nu se plateste timbrul de mediu

Share this post


Link to post
Share on other sites

9100E nu se plateste timbrul de mediu,anvelope iarna,anvelope vara,itp 2014

Share this post


Link to post
Share on other sites

8800E valabil doar saptamana aceasta,pe urma pretul revine la 9100E!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

8000E valabil pana pe 15 mai,daca nu se vinde pana atunci o spalam,o curatam si o lasam in garaj:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

am uitat sa mentionez ceva,an fabricatie 2006,prima inmatriculare 03.2007,cumparata la 03.2008 si avea la bord 30k

Share this post


Link to post
Share on other sites

volvo v70 2.4 D cutie automata,71000km,an de fabricatie 2006,interior piele,dublu climatronic,parbriz incalzit,oglinzi electrice si incalzite,senzori ploaie si lumina,faruri automate,buton Winter,oglinzi rabatabile electric,pilot automat,jante aliaj,anvelope iarna,etc. primul proprietar

Asta era descrierea in primul tau post! Fara suparare, dar te cam frigi singur...

Share this post


Link to post
Share on other sites

primul proprietar Ro daca citesti in continuare tot ce s-a discutat aici o sa vezi ca este mentionat faptul ca este luata din Italia,eu fiind primul proprietar in Romania

Share this post


Link to post
Share on other sites

8000E cash sau schimb cu auto minim 2008,bmw,audi sau volvo + diferenta din partea mea daca este cazul.exclus variantele break

Share this post


Link to post
Share on other sites