blackbear

Cand voi creste mai mare?

9 posts in this topic

Tot stau stramb si gandesc drept ,daca unii colegi care s-au inregistrat dupa mine si au trecut de la stadiul de nou venit la urmatoarele trepte ale ierarhie ,vin si eu acum si intreb EU cand o sa cresc mai mare?.Parca nu suna prea bine "Nou venit" ma simt de parca as avea lamaia in geam ....Heeeeei mai puneti-mi si mie o steluta acolo in dreptul meu:))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fii mai activ, da mai multe răspunsuri și steluțele apar singure :)

Samsung Galaxy S on JellyBean

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut colegu! Si eu sunt "nou venit" dupa cum vezi ;D ;D ;D!!!

Vad ca ai 36 de postari (cele din cafenea nu se pun la numar), cand o sa treci de 50 postari (parca), o sa devii junior, dupa junior o sa fii pasionat si tot asa!

Fii mai activ, da mai multe răspunsuri și steluțele apar singure :smile:

Este vorba de stelutele care apar cand intri pe profilul unui user sau de "bilutele" care apar sub membru?

Share this post


Link to post
Share on other sites

De bilute cred ca este vorba.pai vad ca ai un cos de bilute si esti nou venit?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

De bilute cred ca este vorba.pai vad ca ai un cos de bilute si esti nou venit? :smile:

Alea iti apar pe masura ce avansezi in grad (juniorii au doua, pasionatii au trei, seniorii au patru si membrii de onoare au cinci stelute!!!

Eu mi-am modificat titlul din senior in nou venit ;D ;D ;D, ca multi altii!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dupa atatia ani an aflat si eu care-i treaba cu bilutele! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

De cite ori vii la o nationala, ti se mai pune cite o bila alba... glumesc, desigur !

N-are nici o importanta numarul de bile, e important ce si cum scrii , si , cel mai important : daca ajuti colegii prin ceea ce scrii si faci !

Edited by iulirx
1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now