blizzard

caut urgent recomandare de designer/grafician priceput in Corel/Adobe, grafica publicitara

5 posts in this topic

Dragi Volvisti,

Caut urgent pentru un proiect o persoana talentata si priceputa care vrea sa castige niste bani din creatie elemente grafice cu scop publicitar ce vor fi folosite pentru colantare dube. Daca produce cateva mostre pe placul clientului, proiectul s-ar putea extinde si pentru realizarea unui portal.

Persoana trebuie sa produca grafica in corel draw sau alte programe similare in care se descurca bine dupa niste specificatii pe care le va primi.

Va rog sa imi recomandati persoane capabile de acest task, sau le puteti da direct datele mele de contact pentru a le da detalii.

Am nevoie de o astfel de persoana urgent.

Date de contact sterse la cererea initiatorului topicului.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti-am trimis mesaj pe e-mail :smile:

Edited by agr350r

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am forwardat mesajul tau unui prieten artist/grafician/dtp-ist. Daca are timp pt inca un proiect te va contacta (Lucian). Are un portofoliu impresionant cu lucrari foarte variate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu am dat link-ul unui prieten grafician cu experienta. Am vorbit cu el si a zis ca o sa te contacteze (Adrian Cioropina) :salut:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rog frumos un admin sa inchida topicul si sa stearga atat numarul de telefon cat si adresa de e-mail. Multumesc !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.