minulescu

Multumesc Forum Volvo-club Romania !

6 posts in this topic

Salut, de ceva vreme am un S80 si sunt un membru al forumului acesta. Aseara din lipsa de ocupatia, am dat clik la sectiunea S80 si am luat toate topicele la rand (sau cel putin pe cele cu un nume interesant pt mine). Dupa ce am petrecut vre`o cateva ore bune de citit pe aici, cu zambetul pe buze mi-am dat seama cat de mult poate ajuta acest forum, cati utilizatoride pe aici si-au rezolvat problemele ascultand sfaturi (unele mai bune, altele mai putin bune) de la unul si altul. Dat fiind faptul ca aceasta este primul meu Volvo de categorie superioara, vreau sa va spun ca sunt extrem de multumit de el, este o masina destul de prezentabila, nu foarte pretentioasa (pt buzunarul meu), si care nu a reusit sa ma dezamageasca pana acum niciodata. Atat am vrut sa va zic voua tuturora care ati stat si v-ati chinuit sa invatati micile secrete ale masinii acstea (superba), si aveti buna vointa de a le impartasi celor care au nevoie!! Mult succes si km fara probleme va urez tuturora celor ce activati pe aici!!!

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit printre noi !

Intotdeauna o sa ne bucure asemenea ganduri ! Practic, acest forum a fost gandit si s-a nascut pentru a fi de ajutor celor ce au aceasta frumoasa marca de masina.

Apoi s-a tranformat intr-o comunitate care cu bune si rele, a reusit sa-si pastreze identitatea si sa continue sa fie de un real folos atitor membrii sau simplii cititori ale paginilor tehnice.

Sa te bucuri cit mai mult de masina !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit printre noi !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bun venit! S80 e un vis frumos pentru toti volvistii, sa-l tii cat mai mult in forma!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bun venit!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc frumos pt urarile de bun venit, insa tin sa precizez ca nu sunt "fresh" daca se poate spune asa pe aici, in acest topic, am vrut doar sa multumesc celor care isi petrec timpul pt a sfatui useri (ca mine de exemplu) care nu prea stiu foarte multe despre Volvo. Cat despre masina pe care o am, sunt 100% sigur ca va functiona sloganul Volvo for life pt mine, voi avea tot timpul un Volvo si asta deoarece imi place sa ma rasfat cu ce e mai bun!!!

Edited by minulescu
1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now