K-storu

De la S80, la V70

10 posts in this topic

Salut tuturor, De joia viitoare voi fi proprietarul uni V70 Summum, D5, 163 CP, manuala din 10-2004. Masina a avut un singur propietar si a fost intretinuta numai la dealer. Are 265000KM.O sa revin cu mai multe poze si cu eventuale intrebari cand masina va fi acasa. Pana atunci ma intereaza o interfata pt. ipod/iphone, eventual si cu video pe RTi. Imi poate recomanda cineva ceva?Numai bine!v70_zpsde754adf.jpg

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

multumim pentru link, vad ca se poate plati si cu pay-pal!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, se poate plăti şi cu pay-pal.

De la ei mi-am cumpărat şi eu iMIV-ul, însă, din păcate, trebuie spus că pentru România transportul a costat o treime din valoarea achiziţiei: iMIV-ul a fost 150 de euro şi transportul încă 50... :slap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

da din pacate costa mult transportul ; bine ca mai trimit nu te fac hot( si alte denumiri) pe care mai spun unii referitori la "noi"(bine ca avem un renume) de pe e-bay cand intreb ca trimite sau nu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doctore vezi ca in linkul pus de tine este IMIV LE fara VIDEO IN, K-storul este mai interesat de modelul IMIV Clasic cum ai tu(sau eu ) .

Adica sa dai 150E pt o interfata audio este mult pt ca poti pune la bani mai puitini un Grom Audio, USA SPEC PA-11 sau Yatour .

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am promis ca am sa revin cu ceva poze.

Nu am apucat sa fac in starea buna a masinii insa am fost nevoit sa fac pozele astea pt. asigurare dupa ce sotia a fost pupata de un camion.

IMG_0347_zpsecc64e8f.jpg

IMG_0345_zps7a710306.jpg

Daune: Aripa infundata, stopul spart, bara zgariata, haionul nu semai deschide, scaune spate nu se mai rabateaza, navigatia nu mai functioneaza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca ti-a "busit" REM-ul... Cam prost localizat acest calculator. Intr-un timp (de cand nu mai am casco) ma gandeam sa ii schimb locatia!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

iti doresc insanatosire grabnica!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca ti-a "busit" REM-ul... Cam prost localizat acest calculator. Intr-un timp (de cand nu mai am casco) ma gandeam sa ii schimb locatia!!

Mai ales când ai şi-un RTI şi şi-un iMIV pe el, care nici nu e dotare "oficială".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now