Sign in to follow this  
Followers 0
Guest uniross

preturi corecte?

10 posts in this topic

salut volvisti m-am alaturat si eu voua deocamdata fara masina, vreau sa va intreb cum vi se par s60-urile din germania care incep de la 8000 de euro si evident sunt pe benzina.......sunt preturi corecte sau au ceva defectiune? va intreb pentru ca vreau sa-mi cumpar unul si nu vreau sa am parte de revizii inca din prima luna!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu urmeaza sa imi iau, eu am decis ca unu pe la 10000 cu ceva trageri de par pana la 11000 probabil, nush ce sa zic de cele la 8000, ia in vedere si ca dobitocii de la noi din tara nu le considera Euro4 numai daca sunt fabricate dupa 2003, restul le omologheaza ca fiind Euro3 si te dai cu capul de pereti la cat e taxa.

Eu un S60 2.4i benzina din 2004 doresc sa imi iau.

Bafta

Share this post


Link to post
Share on other sites

da e nasol dar eu nu-mi cumpar pana nu cade taxa asta imbecila! daca e sa iau la 10.000 - 11.000 va trebui sa mai astept un an dar poate cine stie se mai ieftinesc pana atunci si imi iau un d5! e cam greu sa am rabdare pana atunci dar strang de curea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai nici eu nu o inamtriculez in RO, sa astepte tariceanu de la mine bani atunci cand om vedea porci la cravata lucrand in Java pe Apple MacBook-uri in avion la clasa I.

Hai ca iarasi ma enervez, apropo ati vazut raspunsul lui tariceanu la scrisoarea lui Basescu in legatura cu taxa de hotie ? ceva de genu' "Nu mai strica hartia degeaba!", pai cum isi permite sa sfideze toata populatia tarii si pe acei oameni care au mers cu caravana din oras in oras sa adune semnaturi (Realitatea TV parca) si pe toata populatia asta ? Incredibil asa ceva

Share this post


Link to post
Share on other sites

da am vazut, e foarte nasol cand vezi ca pur si simplu te sfideaza! dar ma consolez ca nu mai are mult de trait in politica! sper sa vina cineva care va desfiinta pur si simplu taxa asta, si sa returneze banii la cei pagubiti de Tariceanu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

este frumos.

daca n ar fi disel si ar mai fi de vanzare dupa ce as primi banii de la asigurari, m as duce dupa dupa el.

am vazut ca are lemn la usi unde altele au un plastic care in timp se uzeaza.

in schimb, lemnul dureaza.

taxa de inmatriculare ar fi sub 1.000 E dupa ce intra ordonanta lui tariceanu in vigoare. pana atunci, se pot lua numere de dincolo pe 3 luni, platind aprox. 100 E in plus se castiga la afacere aproape 1.000 E si ai deja masina.

si mie mi ar trebui un S 60 de 2,4i sau un S 40 cu motor sub 2, tot pe benzina, cel putin dotat kinetik, sa fie euor 4, dupa 2004.

daca, ne mai puteti ajuta cu oferte bune, eu cel putin ma achit de datorii, la prima intalnire!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu inteleg de ce nu folositi la cautari masini pe piata europeana siteul www.autoscout24.com . Asta ca sa va exersati engleza, ca a aparut si varianta in romaneste, www.autoscout24.ro

Repet, cautarile sunt Europa wide, site-ul e localizat doar ca limba de utilizare. www.autoscout24.de a depasit in seriozitate pe www.mobile.de, care a ajuns la un procent foarte mare de tzepe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am observat pe site-ul autoscaut24.ro preturi de Italia.Eu sunt in Torino iar preturile ce le-em vazut nu exprima realitatea.Sunt cu mult inferioare.Atentzie la tzepe.Pe aceeasi tema s-au facut aici si niste emisiuni tv care au demonstrat ca sunt inselaciuni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0