Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

criss

Cumpar s 60-s 80 motor 2000 cmc,an 2000-2002

12 posts in this topic

vreau sa cumpar un s 60 sau un s 80 motor de max 2000 cmc,de preferat anii 2000-2002.

masina poate fi inscrisa sau inmatriculabila,as prefera benzina

dotari cit de cit pentru un volvo(roti,usi,motor,si fara sa fie rasturnata mai mult de 2 ori). :);).

pina la sfirsitul lunii iulie sunt de gasit la nr 0736615121

altfel aici mai intru o data la doua zile,sau pe 0767671303 dupa sf lui iulie.

sunt la munca pe tir, franta si danemarca si numai atunci ajung acasa(sf iulie sau inc august).

ceva poze n-ar strica si in rest discutia finala va fi cea de bani.

astept provincia.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti-ai trecut in meniu distrugerea incaunui VOLVO? :slap:

Nu o sa te iert never-ever pentru ce s-a ales cu 850-ul lui @Seba747 odata ajuns la tine... ::)

...Asteptam oferte serioase, gata pentru dezmembrat. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Adi2727: nu iti inteleg comentariul, banii sunt ai lui, odata ce a cumparat masina poate face ORICE DORESTE cu ea.

Te rog incearca sa-ti controlezi atitudinea... si pe mine ma doare ca probabil masina mea a ajuns bucati, dar asta e, odata ce nu mai e un bun al meu nu pot sa-l mai controlez.

Multumesc pt. intelegere.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai atunci am avut ghinion,ghinion am si acum dar sper sa-l depasesc,cind am luat masina aia era praf,eu tot am mai pus-o la punct.

de dezmenbrat m-am saturat,am o magazie de piese,nu mai am timp si nu mai merge treaba.

stau acasa 2 sapt si 2 luni plecat,cit stau acasa ce sa fac mai repede,sa beau,sa fac gratar,sa-mi rezolv si sotia(daca nu s-a rezolvat singura sau sa stau de fiare?

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cand ai pe mana cel mai tare 850 din Romania si printre cele mai tari fabricate vreodata, cu riscul de a-mi incasa vreo sanctiune, o spun sus si tare si inca o data... daca te apuci sa il dezmembrezi, esti Killer.

Daca e vreun membru al acestui forum pe care as putea sa il asociez notiunii de killer de Volvo, Criss e ala! :D:smile:

Criss, cand ai asa raritate pe mana, nu mai poti da vina pe ghinion orice s-ar intampla si poate ca ar fi mai mai bine ca pe viitor sa iti estimezi mai bine capacitatile financiare. Sa poti cumpara o masina, adica sa achiti contravaloarea, nu e totul!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Adi2727: Il stiu pe Criss de ceva timp, de cand avea acel 850, si crede-ma, a incercat pe cat a putut sa aiba grija de el. Asa cum el avea o craca in loc de joja, si la tine masina e plina de rugina. Asta e nene, cand n-ai finante nu ai finante, oricat ti-ai dori sa intretii o masina. Vroiai sa mearga cu tramvaiul ? E decizia lui pana la urma.

E topic unde un om cumpara ceva... Conform regulamentului din Bursa, comentariile sunt interzise.

Asa ca hai sa incheiem aici sau va trebui sa dau cu matura.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alex exagerezi.

Nu aveam craca ci miner de surubelnita polizat:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uite aici, are Ionut 3 la vanzare.

PS; cu motor de max 2000, nu gasesti decat 2.0 T (turbo-benzina). Este singurul motor de pe S60, S80 , 2000-2007

Share this post


Link to post
Share on other sites

multumesc de pont dar nu este ce caut eu,intradevar 2,0 t m-ar coafa.

am gasit ceva,am vb cu omul si cind voi veni in tara duscut cu el,pina atunci astept oferte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca te intereseaza eu imi vand S80-ul din 2001 care merge perfect si arata 8.5 din 10 zic eu. Singura hiba la masina mea este motorul 2.4 benzina. Daca te "coafeaza" lasa-mi un PM si iti dau poze si detalii despre masina. P.S. masina e inmatriculata si nu e recuperata taxa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

impozit mare,greu de tinut,vreau sa ramin la un 2000 cmc

Share this post


Link to post
Share on other sites