Sign in to follow this  
Followers 0
Guest ozzy_69

S60 2,4D 130 cp, facut de 160 cp

30 posts in this topic

Poate ca nu trebuia sa intervin, dar m-am simtit indignat de limbaj... @ozzy_69 si eu am fost urecheat parinteste de Midnight Caller pentru ca am vorbit neadecvat. Suntem adulti totusi, deci sa ne comportam ca atare. Garantez, ca baietii de pe forum care s-au adresat mai ´´underground´´nu au facut-o cu rautate! Si eu am fost luat la ´´misto´´ dar intre prieteni cred, ca se pot permite anumite lucruri.. Am fost rautacios, recunosc. Mea culpa, mea maxima culpa!! Dau o bere...rece!! :beer: dar nu te supara pe noi!! 

Fara resentimente!!  :occasion14:

Doar suntem posesori si soferi de VOLVO!!!   

Cu respect, @roco

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ozzy_69 , am uitat sa te felicit pentru chiptuning!! Bravo!! :hello2: Acum te-ai ´´prins´´, poate ca am fost un pic invidiosi  ;) ;) ;D ;D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu ma supar eu asa repede. Si de fapt nu era pt "mosule" si "ia zi", era pt ca mi-a spus ca nu vreau sa spun despre consum. Chiar daca era mai mare consumul, n-aveam nici un motiv sa ascund asta, pt ca in momentul in care am decis sa-i fac upgrade am luat in calcul si varianta consumului. Cat despre suparare, nici vorba. Cand am scris chestiile alea, eram si putin turmentat, tre sa recunosc. Asa ca...PACE!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0