Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Muresan

Volvo V40 1,6 litri de vanzare

6 posts in this topic

Un amic de-al meu are de vanzare un V40, model 1999, motor 1,6 litri, 80 KW, roti de iarna pe jante de tabla, roti de vara pe jante de aluminiu, servo, climatizare automata, tempomat, geamuri electrice, oglinzi electrice, bare de amarare pe pavilion, carlig de remorcare, ABS, ESP, unic proprietar in RO, masina adusa din Suedia in 2010 (unic proprietar si acolo), carte service la zi, 273.000 km. Masina functioneaza perfect. ITP decembrie 2014. Taxa de inmatriculare platita in 2010, nu se mai plateste niciun timbru la transferul de proprietate.

Mai multe pete de rugina pe caroserie. Pret 2500 euro, negociabil.

Poze o sa pun in cateva ore. Cine e interesat il poate contacta pe proprietar la tel. 0724-023740, Catalin. Email catalin_heghes@yahoo.com

Am uitat sa mentionez, masina se afla in Tg. Mures. Inserez deocamdata o singura poza, altele vor urma dupa-amiaza asta.

post-1182-0-10454400-1375429012_thumb.jp

post-1182-0-10454400-1375429012_thumb.jp

Share this post


Link to post
Share on other sites

ESP=DSA si din ce vad eu..nu exista.Sau poate ma insel?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Modelul de 1.6 din 1999 nu are si nu va avea niciodata nici ESP nici DSA.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

saraca masina....cine o cumpara are de bagat bani in tabla....cel putin pragurile arata ...de speriat.....nu prea a vazut volvo ruginite asa tare....

Share this post


Link to post
Share on other sites

incep sa fiu tot mai mandru de v40-ul meu. e cu un an mai batrana ca asta verde din poze dar nu se compara.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites